Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - LUBUSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OCHOTNICZYCH HUFCÓW PRACY

Działalność związana z wyszukiwaniem miejsc pracy

Oferty pracy LUBUSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OCHOTNICZYCH HUFCÓW PRACY

NAUCZYCIEL / INSTRUKTOR PRAKTYCZNEJ NAUKI ZAWODU W ZAWODZIE MURARZ - TYNKARZ (WIECHLICE)

Zawód: nauczyciel Rodzaj: umowa na okres próbny
LUBUSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OCHOTNICZYCH HUFCÓW PRACY
Praca z wychowankami, inne prace zlecone przez kierownictwo.
od 2800 zł
UoP brutto/mies.
Wiechlice
13-01-2021
od 2800 zł

Archiwalne ogłoszenia

KUCHARZ (WIECHLICE)
Zawód: kucharz/szef kuchni   |  Rodzaj: umowa na okres próbny
Wiechlice
Szczegóły
Zakres obowiązków
Przygotowywanie posiłków dla młodzieży oraz na imprezy komercyjne.
Wymagania
Zawody:
Kucharz* (wymagany staż - lata: 3)
Wykształcenia:
zasadnicze zawodowe, gastronomiczne
Inne wymagania:
Tytuł mistrza w zawodzie. Istnieje możliwość wyrobienia książeczki do celów sanitarno - epidemiologicznych na koszt Pracodawcy.
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
SPRZATACZKA (WIECHLICE)
Zawód: sprzątacz   |  Rodzaj: umowa o pracę
Wiechlice
Szczegóły
Utrzymanie porządku w budynku, dbałość o tereny zielone.
Wymagania
brak lub niepełne podstawowe, brak
Mile widziane doświadczenie
NIE
67-300 Wiechlice
Jesionowa 3

Pracodawcy z miasta Wiechlice