Czy to Twoja firma?

Wioletta Biała Gabinet Kosmetyczny Afrodyta praca

Widziszewo
salon kosmetyczny i solarium
Wioletta Biała Gabinet Kosmetyczny Afrodyta najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kosmetyczka Widziszewo
- w kategoriach zawodowych:
uroda / pielęgnacja / dietetyka

Oferty pracy Wioletta Biała Gabinet Kosmetyczny Afrodyta

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Wioletta Biała Gabinet Kosmetyczny Afrodyta

Praca Wioletta Biała Gabinet Kosmetyczny Afrodyta - oferty archiwalne

  • Stylistka paznokci

    Wioletta Biała Gabinet Kosmetyczny Afrodyta
    • Widziszewo
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      stylizacja paznokci

      Wymagania

      • Inne wymagania: umiejętność wykonywania stylizacji paznokci

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + do uzgodnienia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Kosmetyczka

      wykonywanie podstawowych zabiegów kosmetycznych, manicure

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Inne wymagania: umiejętność wykonywania manicure

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN

Pracodawcy w Widziszewie