Czy to Twoja firma?

EL. BUD ADAM PIÓRO praca

Widna Góra
WYKONYWANIE INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH
EL. BUD ADAM PIÓRO najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja praca fizyczna

Oferty pracy EL. BUD ADAM PIÓRO

Praca alert - powiadomienia

Praca EL. BUD ADAM PIÓRO

  • Robotnik gospodarczy

    EL. BUD ADAM PIÓRO
    • Widna Góra
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

EL. BUD ADAM PIÓRO poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca EL. BUD ADAM PIÓRO - oferty archiwalne

  • Operator ładowarki teleskopowej manitou

    • Zakres obowiązków

      Obsługa stanowiska operator koparki teleskopowej MANITOU na terenie budów Pracodawcy.
      Dbanie o stan techniczny urządzenia.
      Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku operator koparki teleskopowej.
      Wymagane aktualne uprawnienia na operatora koparki teleskopowej.
      Praca na czas próby z możliwością dalszego zatrudnienia.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 6 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Operator żurawia - 35k

    • 6 000 zł / mies.

      Obsługa żurawia budowlanego, przeładunek materiałów.
      uprawnienia do obsługi żurawia, mile widziane doświadczenie.
      Praca na terenie powiatu jarosławskiego.

      Wymagania

      • Uprawnienia: Obsługa żurawi wieżowych, szybkomontujących, szynowych i stacjonarnych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN