Czy to Twoja firma?

Jerzy Drak Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe PRO-ELT praca

Węgrzce
Jerzy Drak Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe PRO-ELT najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Budowlaniec Węgrzce
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy Jerzy Drak Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe PRO-ELT

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Jerzy Drak Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe PRO-ELT

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Jerzy Drak Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe PRO-ELT - oferty archiwalne

  • Robotnik budowlany

    Jerzy Drak Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe PRO-ELT
    • Węgrzce
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wykonywanie prostych prac rozbiórkowych, w tym usuwanie gruzu oraz oczyszczanie starych cegieł uzyskiwanych z rozbiórki budynku; wykonywanie prac pomocniczych przy wykonywaniu szalowań i rusztowań; mieszanie, wylewanie i rozpościeranie materiałów, takich jak: beton, gips; przestrzeganie zasad ergonomii oraz przepisów bhp, ochrony ppoż. i ochrony środowiska wymaganych na stanowisku pracy.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 120 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Godz. pracy 8-16
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Węgrzce
    • 5 120 zł / mies.

      Wymagania

      • Inne wymagania: Wykształcenie podstawowe, min 6 mies. doświadczenia.

      Oferujemy

      • Opis wynagrodzenia: praca w godziach 8:00-16:00

Pracodawcy w Węgrzcach