Czy to Twoja firma?

Firma Budowlana EKO-KAN-BUD Krzysztof Krutak praca

Węgierska Górka
Firma budowlana
Firma Budowlana EKO-KAN-BUD Krzysztof Krutak najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja serwis / montaż

Oferty pracy Firma Budowlana EKO-KAN-BUD Krzysztof Krutak

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Firma Budowlana EKO-KAN-BUD Krzysztof Krutak

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • INSTALATOR-MONTER POMP CIEPLA, C.O., C.W.U.

    EKO HELIOS DARIUSZ ZIELIŃSKI
    • Dąbrowa Górnicza
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Polecana
    Dodana
  • Monter konstrukcji aluminiowych

    CALMTEC PRZEMYSŁAW KROCHMAL
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Poszukiwany monter z uprawnieniami SEP!

    ManpowerGroup Sp. z o.o. Wizytówka
    • Żywiec
    • rekrutacja zdalna
    Dodana

Firma Budowlana EKO-KAN-BUD Krzysztof Krutak poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Firma Budowlana EKO-KAN-BUD Krzysztof Krutak - oferty archiwalne

  • Monter sieci wodnych i kanalizacyjnych

    Firma Budowlana EKO-KAN-BUD Krzysztof Krutak
    • Węgierska Górka
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Montaże sieci wodnych i kanalizacyjnych

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Uprawnienia: prawo jazdy kat B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 200 PLN
      • Opis wynagrodzenia: praca na terenie województwa śląskiego
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Operator koparko-ładowarki

      wykonywanie prac jako opertor koparko-ładowarki, para na terenie woj. śląskiego

      Wymagania

      • Uprawnienia: Operator koparkoładowarki
      • Inne wymagania: wymagany jeden rok doświadczenia zawodowego

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 6 250 PLN
      • Opis wynagrodzenia: praca na terenie woj. śląskiego

Pracodawcy w Węgierskiej Górce