Pracodawca - WOJCIECH DURAJ INITSOFT

Oferty pracy InitSoft

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy.

Archiwalne ogłoszenia

Programista PHP / Wordpress
Programista   |  kontrakt B2B
Węgierska Górka
Szczegóły

initSoft to niewielki zespół, który tworzy aplikacje webowe, mobilne i desktopowe w oparciu o najnowsze technologie.

Aktualnie do naszego teamu poszukujemy Wordpress Developera.

Zakres obowiązków
  • tworzenie stron i sklepów internetow w oparciu o Wordpress oraz WooCommerce
  • wspieranie oraz rozwój istniejących projektów
  • tworzenie customowych pluginów do Wordpress
Wymagania
  • dobra znajomość Wordpress - umiejętność kodowania motywów i pluginów
  • dobra znajomość woocommerce
  • HTML5, CSS3, JavaScript, SQL
  • PHP 7

Mile widziane:

  • znajomość jednej z bibliotek ReactJS / VueJS / AngularJS
  • znajomość języka angielskiego na poziomie czytania i tworzenia dokumentacji

Adres

ul. Rolnicza 25
34-350 Cisiec
województwo śląskie
powiat żywiecki
gmina Węgierska Górka

Dodatkowe informacje

NIP: 5532314865
REGON: 241623349

Profil działalności:

  • 47.91.Z - Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub Internet
  • 58.21.Z - Działalność wydawnicza w zakresie gier komputerowych
  • 58.29.Z - Działalność wydawnicza w zakresie pozostałego oprogramowania
  • 63.11.Z - Przetwarzanie danych; zarządzanie stronami internetowymi (hosting) i podobna działalność
  • 63.12.Z - Działalność portali internetowych
  • 62.01.Z - Działalność związana z oprogramowaniem
  • 62.02.Z - Działalność związana z doradztwem w zakresie informatyki
  • 62.03.Z - Działalność związana z zarządzaniem urządzeniami informatycznymi
  • 62.09.Z - Pozostała działalność usługowa w zakresie technologii informatycznych i komputerowych
  • 95.11.Z - Naprawa i konserwacja komputerów i urządzeń peryferyjnych
Data rozpoczęcia wykonywania działalności gospodarczej: 01-07-2010
Status indywidualnej działalności gospodarczej: Aktywny
Źródło: GUS, CEIDG

Pracodawcy z miasta Węgierska Górka