Podlaskie Muzeum Kultury Ludowej

kultura
Podlaskie Muzeum Kultury Ludowej najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka księgowość / ekonomia

Oferty pracy Podlaskie Muzeum Kultury Ludowej

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Podlaskie Muzeum Kultury Ludowej

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Podlaskie Muzeum Kultury Ludowej poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Dane firmowe i kontaktowe - Podlaskie Muzeum Kultury Ludowej

Pełna nazwa
PODLASKIE MUZEUM KULTURY LUDOWEJ
Adres rejestrowy
ul. Leśna 7 16-010 Wasilków
NIP
9662106340
REGON
36543729200000
Forma prawna
jednostka prawna
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Praca Podlaskie Muzeum Kultury Ludowej - oferty archiwalne

  • Pracownik działu edukacji (przewodnik muzeum)

    • Wasilków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      OPIS STANOWISKA:
      - Przygotowywanie i prowadzenie lekcji muzealnych, pokazów i odczytów popularyzujących wiedzę z zakresu działalności Podlaskiego Muzeum Kultury Ludowej.
      - Przygotowanie scenariuszy i kosztorysów wydarzeń muzealnych i ich organizacja.
      Udział i organizacja cyklicznie organizowanych przez Podlaskie Muzeum Kultury Ludowej festynów i imprez w zakresie ustalonym przez Kierownika Działu Edukacji.
      - Udzielanie informacji osobom zainteresowanym o ofercie edukacyjnej, wystawach i wydarzeniach muzealnych organizowanych w Podlaskim Muzeum Kultury Ludowej.
      - Oprowadzanie grup zorganizowanych i indywidualnych zwiedzających po ekspozycjach podczas godzin pracy oraz w czasie sobotnio-niedzielnych dyżurów.
      - Przygotowanie i realizacja wniosków mających na celu pozyskanie środków pozabudżetowych na działalność merytoryczną Podlaskiego Muzeum Kultury Ludowej.
      - Sprzedaż biletów i towarów przy użyciu kasy.
      - Prowadzenie kalendarza zapisów i wykonywanie prac organizacyjnych działu.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Inne wymagania: - Wykształcenie wyższe (preferowane magisterskie: etnologia i antropologia kultury, kulturoznawstwo, muzealnictwo, historia, pedagogika). - Znajomość języka obcego na poziomie minimum B2 preferowany język angielski. - Znajomość obsługi komputera i podstawowych programów i aplikacji. - Dokładność, zaradność, samodzielność, odpowiedzialność, wysoka kultura osobista. - Doświadczenie w pozyskiwaniu funduszy zewnętrznych, pisaniu wniosków o dofinansowania i ich całościowa realizacja. Mile widziane: - Doświadczenie w pracy w muzeum lub innych instytucjach kultury oraz placówkach edukacyjnych. - Doświadczenie pedagogiczne. - Umiejętność obsługi prostych programów graficznych. - Umiejętność organizacji pracy i pracy w zespole.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 060 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Referent ds. kancelaryjno-administracyjnych

    • Wasilków
    • umowa na zastępstwo

      Prowadzenie obsługi sekretarsko-biurowej i spraw kancelaryjnych Muzeum.
      Prowadzenie czynności organizacyjnych i administracyjnych związanych z działalnością Muzeum, w tym: obsługa Biuletynu Informacji Publicznej; przeprowadzanie postępowań o udzielenie zamówień publicznych; sporządzanie projektów umów, zarządzeń i innych dokumentów dotyczących działalności Muzeum.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie w pracy w pracy w administracji publicznej (sekretariacie); mile widziana znajomość prawa zamówień publicznych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 100 - 3 300 PLN

Pracodawcy w Wasilkowie