Czy to Twoja firma?

FineTech Construction sp. z o.o. praca

Warszawa

W samym sercu dynamicznie rozwijającej się Warszawy, od 2017 roku, tworzymy historię w branży budowlanej. Jesteśmy FineTech Construction - miejscem, gdzie budownictwo przenika się ze sztuką, a innowacyjne podejście do każdego projektu jest naszym codziennym chlebem. Naszą misję można streścić w jednym zdaniu: Budowanie jest sztuką; #beFINE to nasz sposób na bycie "w porządku" - w biurze, na placu budowy, w relacjach z ludźmi i środowiskiem.

Z dumą stawiamy na jakość i innowacyjność, co potwierdza nasze miejsce w prestiżowym rankingu - 50. pozycja wśród 300 największych firm budowlanych w Polsce. To nie tylko liczba, to odzwierciedlenie zaufania, jakim obdarzają nas nasi klienci i potwierdzenie naszej solidności. Zespół FineTech Construction to ponad 50 profesjonalistów, którzy dzielą się pasją do tworzenia trwałych wartości. Każdy z nas to specjalista w swojej dziedzinie, co gwarantuje, że nasze projekty zawsze idą w parze z najnowszymi trendami i procedurami.

Nasze usługi to szeroki wachlarz możliwości - od generalnego wykonawstwa, przez kompleksowe projekty typu design&build, aż po property development i renowacje. Wyróżnia nas nie tylko bogate portfolio, ale i unikalne podejście do realizacji projektów. Design&Build to nasza specjalność, która pozwala nam dostarczać kompleksowe rozwiązania, łączące w sobie projektowanie i budowę, co daje nam przewagę na rynku.

W FineTech Construction wierzymy, że klucz do sukcesu leży w ludziach. Dlatego nasze core values to zatrudnianie osób, które sami chcielibyśmy mieć w zespole - kompetentnych, zaangażowanych i pełnych pasji. To oni tworzą fundament naszej firmy i są gwarancją najwyższej jakości usług.

Stawiamy na trwałe i stabilne relacje, zarówno wewnątrz firmy, jak i z naszymi partnerami. Działamy na solidnym fundamencie finansowym i projektowym, co pozwala nam realizować nawet najbardziej ambitne przedsięwzięcia z pewnością, że każde z nich zostanie doprowadzone do perfekcyjnego finału.

W FineTech Construction każdy projekt to nowa historia, którą piszemy razem z naszymi klientami. Zapraszamy do współtworzenia przyszłości, gdzie każdy budynek to dzieło sztuki, a każda współpraca to początek czegoś wyjątkowego. #beFINE to więcej niż hasło - to nasz sposób na budowanie lepszego jutra.

FineTech Construction Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja księgowość / ekonomia

Oferty pracy FineTech Construction Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FineTech Construction Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa FineTech Construction Sp. z o.o.

Siedziba główna

FineTech Construction Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca FineTech Construction Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Asystent/ka budowy

    FineTech Construction Sp. z o.o.
    • Sieradz
    • umowa o pracę
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      - opracowywanie zapotrzebowań materiałowych i usługowych dla realizowanych projektów,
      - przygotowywanie oraz prowadzenie dokumentacji budowy,
      - współpraca z klientem, projektantami oraz podwykonawcami,
      - współpraca z kierownikiem projektu w zakresie terminowej i jakościowej realizacji budowy, zgodnie z dokumentacją techniczną, harmonogramem, sztuką budowlaną oraz przepisami (projekty z zakresu branży mechaniczno-konstrukcyjnej oraz instalacyjne)

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie branżowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN

Pracodawcy w Warszawie