Czy to Twoja firma?

Instytut badawczy dróg i mostów praca

Warszawa
Instytut badawczy dróg i mostów najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika badania i rozwój administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Instytut badawczy dróg i mostów

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Instytut badawczy dróg i mostów

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Instytut badawczy dróg i mostów

Siedziba główna

Instytut badawczy dróg i mostów poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Instytut badawczy dróg i mostów - oferty archiwalne

  • Profesor instytutu

    Instytut badawczy dróg i mostów
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      prace badawczo-rozwojowe

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Uprawnienia: Uprawnienia budowlane do projektowania – bez ograniczeń
      • Inne wymagania: Wymagane wykształcenie wyższe, Uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Asystent

    • Warszawa

      udział w pracach badawczo-rozwojowych

      Wymagania

      • Inne wymagania: Wymagane wykształcenie wyższe oraz Uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 500 PLN

Pracodawcy w Warszawie