Czy to Twoja firma?

Polcasting sp. z o.o. praca

Warszawa

Od momentu naszego założenia w 2002 roku, "Polcasting" stał się znaczącym graczem na arenie produkcji przemysłowych pieców szybowych i pieców, z główną siedzibą w sercu Polski - Warszawie. Jesteśmy dumni, że nasz zespół, liczący od 101 do 250 wykwalifikowanych specjalistów, jest naszą siłą napędową i sercem firmy.

Nasza specjalność to produkcja, modernizacja i serwis urządzeń do obróbki cieplnej. W naszej ofercie znajdą Państwo innowacyjne piece wielofunkcyjne typu RMK, które osiągają nominalną temperaturę 1000°C, a także generatory atmosfery endotermicznej, które są kluczowe dla wielu procesów przemysłowych. Nasze urządzenia są projektowane i wykonywane z myślą o najwyższej jakości i niezawodności, co potwierdza nasza długoletnia współpraca z uznawanymi firmami w branży.

W "Polcasting" łączymy specjalistyczną wiedzę z unikalnym doświadczeniem, co pozwala nam dostarczać zaawansowane technicznie i technologicznie urządzenia do obróbki cieplnej i cieplnochemicznej. Nasze rozwiązania są przystosowane do pracy w atmosferach reaktywnych i ochronnych, co jest odpowiedzią na specyficzne potrzeby naszych klientów.

Jesteśmy nie tylko producentem, ale również partnerem w serwisie urządzeń do obróbki cieplnej. Posiadamy wewnętrzne biuro konstrukcyjne, które zajmuje się projektowaniem mechanicznym, elektrycznym oraz programowaniem sterowników logicznych. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową obsługę i wsparcie na każdym etapie – od projektu po realizację i serwis.

Nasza działalność opiera się na solidnych fundamentach wiedzy i doświadczenia, co pozwala nam z optymizmem patrzeć w przyszłość i dążyć do ciągłego rozwoju. Chociaż nie mogę dzielić się szczegółami dotyczącymi naszej pozycji rynkowej czy międzynarodowej obecności, zapewniam, że każdego dnia pracujemy na to, aby nasze produkty i usługi były synonimem innowacji i niezawodności.

W "Polcasting" rozumiemy, że zaufanie i satysfakcja naszych klientów są najważniejsze. Dlatego też każdego dnia dążymy do tego, aby nasze rozwiązania były nie tylko technologicznie zaawansowane, ale również bezpieczne i efektywne. Zapraszamy do poznania naszej historii i dołączenia do grona zadowolonych partnerów.

Polcasting Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Brygadzista Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł

Oferty pracy Polcasting Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Polcasting Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Polcasting Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. sprzedaży (pos)

    Polcasting Sp. z o.o.
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 5 000 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      - nadzorowanie i koordynowanie pracy podwykonawców i firm spedycyjnych w zakresie aktualnie realizowanych zamówień
      - utrzymywanie kontaktów handlowych z Klientami i poddostawcami
      - przygotowywanie materiałów promocyjnych
      - prowadzenie działań marketingowych dla pozyskiwania nowych Klientów na rynkach polskim i zagranicznych (zwłaszcza niemieckojęzycznych)

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: wykształcenie pomaturalne/policealne, prawo jazdy kat. B, 1 rok doświadczenia zawodowego, znajomość języka niemieckiego na poziomie B2. Obowiązki: - nadzorowanie i koordynowanie pracy podwykonawców i firm spedycyjnych w zakresie aktualnie realizowanych zamówień - utrzymywanie kontaktów handlowych z Klientami i poddostawcami - przygotowywanie materiałów promocyjnych - prowadzenie działań marketingowych dla pozyskiwania nowych Klientów na rynkach polskim i zagranicznych (zwłaszcza niemieckojęzycznych) [Zgłoszenia: m.psyk@polcasting.pl, 22 448 00 60 - w godzinach: 10:00-14:00]

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies
  • Specjalista ds. sprzedaży i marketingu

    • Warszawa

      - obsługa handlowa indywidualnych projektów wykonywanych na zlecenie Odbiorców
      - przygotowywanie materiałów do wykorzystania w działach marketingowych (m. in. oprawy graficznej dokumentów ofertowych, prezentacji handlowych (na podstawie otrzymanych wytycznych)
      - prowadzenie akcji akwizycyjnych i działań marketingowych dla pozyskiwania nowych Klientów na rynkach polskim oraz zagranicznymi (zwłaszcza niemieckojęzycznym).

      Wymagania

      • Inne wymagania: wykształcenie wyższe, znajomość podstawowych zagadnień techniki, dobra samoorganizacja pracy, dyspozycyjność, prawo jazdy kat. B, 2 lata doświadczenia zawodowego, znajkomość języka niemieckiego na poziomie B2/C1. Obowiązki: - obsługa handlowa indywidualnych projektów wykonywanych na zlecenie Odbiorców - przygotowywanie materiałów do wykorzystania w działach marketingowych (m. in. oprawy graficznej dokumentów ofertowych, prezentacji handlowych (na podstawie otrzymanych wytycznych) - prowadzenie akcji akwizycyjnych i działań marketingowych dla pozyskiwania nowych Klientów na rynkach polskim oraz zagranicznymi (zwłaszcza niemieckojęzycznym). [Zgłoszenia: m.psyk@polcasting.pl, 22 448 00 60 - w godzinach: 10:00-14:00]

      Oferujemy

      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Warszawie