Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - NTG POLAR ROAD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

NTG Polar Road Sp. z o.o. (dawniej Polar Logistics) jest firmą należącą do dużej, duńskiej grupy kapitałowej NTG Group i jest obecna na polskim rynku od 2012 roku. NTG Group zatrudnia obecnie w Polsce ponad 100 osób w trzech lokalizacjach: Gdynia, Katowice oraz Marki k. Warszawy. Podstawowa działalność firmy obejmuje transport drogowy, morski oraz lotniczy.

Oferty pracy NTG Polar Road Sp.z o.o.

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

Spedytor krajowy
Zawód: spedytor   |  Rodzaj: umowa o pracę
Warszawa
Szczegóły
Zakres obowiązków
  • pozyskiwanie klientów w zakresie usług spedycji drogowej, ze szczególnym uwzględnieniem transportów całopojazdowych na rynku krajowym
  • przygotowywanie kalkulacji i ofert dla potencjalnych klientów
  • prezentacja ofert i negocjacje handlowe
  • nadzór nad realizacją transportów wykonywanych dla klientów na kierunku krajowym
  • opieka nad Klientem pozyskanym i dążenie do rozwoju współpracy
  • monitorowanie współpracy z klientem, reagowanie w przypadku spadku liczby zleceń i obrotów
  • uczestnictwo w projektach wewnętrznych
  • podejmowanie działań mających na celu rozwój a w efekcie zwiększanie obrotów i zysków firmy
  • współpraca z zagranicznymi przedstawicielstwami NTG Polar, wymiana informacji handlowych
  • uczestnictwo w targach branżowych i specjalistycznych
Wymagania
  • minimum 3 letnie doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą i operacjami w firmie transportowo spedycyjnej
  • doskonała znajomość rynku krajowego
  • zorientowanie na cel
  • poparte doświadczeniem zdolności komunikacyjne
  • umiejętność nawiązywania kontaktów biznesowych i prowadzenia negocjacji
  • znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym
  • elastyczność w stosunku do otoczenia i presji czasu
  • prawo jazdy kategorii B

Adres

ul. Chełmżyńska 180
04-464 Warszawa
województwo mazowieckie
powiat Warszawa
gmina Rembertów

Dodatkowe informacje

NIP: 5272674838
REGON: 146050890
KRS: 0000414162

Dyrektor generalny

Jesper Ellegaard Petersen
Data wpisu do Rejestru Przedsiębiorców: 14-03-2012
Źródło: GUS, KRS

Pracodawcy z miasta Warszawa

Popularni pracodawcy z województwa: Mazowieckie

Grupa PKF
STRABAG
Collins Resorts
Homeglobal
JDM POLAND
Armatis-lc