Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - WOLF Sp. z o.o.

Oferty pracy WOLF Sp. z o.o.

SPRZEDAWCA

Zawód: sprzedawca Rodzaj: umowa na okres próbny
WOLF SP. Z O.O.
PRACA W SKLEPIE Z TKANINAMI I ARTYKUŁAMI PASMANTERYJNYMI, SPORZĄDZANIE RAPORTÓW SPRZEDAŻOWYCH, OBSŁUGA KOMPUTERA, UTRZYMANIE CZYSTOŚCI I PORZĄDKU W SKLEPIE
od 2600 zł
UoP brutto/mies.
Grudziądz
12-11-2020
od 2600 zł

Archiwalne ogłoszenia

SPRZEDAWCA
Zawód: sprzedawca   |  Rodzaj: umowa na okres próbny
Grudziądz
Szczegóły
Zakres obowiązków
Wymagania
Wykształcenia:
średnie zawodowe, brak
Uprawnienia:
Kontakty z innymi ludźmi
obsługa kasy fiskalnej
obsługa komputera
Inne wymagania:
[Umiejętność 1] : MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE W BRANŻY TEKSTYLNEJ I PASMANTERYJNEJ
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
SPRZEDAWCA
Siedlce
Szczegóły
Obsługa klienta w sklepie z tkaninami i art. pasmanteryjnymi. Obsługa kasy fiskalnej. Praca w godz. 9.00 - 17.00. Soboty wolne od pracy.
Wymagania
Zawody:
Sprzedawca w branży przemysłowej
średnie ogólnokształcące, brak
Staż pracy mile widziany.
NIE
WOLF Sp. z o.o.
01-157 Warszawa
Eustachego Tyszkiewicza 13

Pracodawcy z miasta Warszawa

Popularni pracodawcy z województwa: Mazowieckie

Grupa PKF
STRABAG
Collins Resorts
Homeglobal
JDM POLAND
Armatis-lc
Talentuno
MBWS
NOSSA Kjag