Czy to Twoja firma?

EPICOM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością praca

Warszawa
EPICOM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna produkcja / przemysł

Oferty pracy EPICOM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Praca alert - powiadomienia

Praca EPICOM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

EPICOM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca EPICOM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - oferty archiwalne

  • Operator linii produkcyjnej

    EPICOM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
    • Bogumiłów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Obsługa maszyn produkcyjnych. Nadzór na poprawnym przebiegiem procesu. Praca w systemie równoważnym zmiany po 12 godz. Wykonywanie drobnych prac serwisowych. Kontrola jakości produktów.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak, kierunek: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: szybkość działania oraz chęć nauki i rozwoju, dyspozycyjność, dokładność, sumienność i terminowość

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 900 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Praca w godzinach: 6:00 - 18:00, 18:00 - 6:00 (40 godzin tygodniowo). Praca w systemie równoważnym z
      • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Pracodawcy w Warszawie