Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - CHABER SPÓŁKA AKCYJNA

produkcja

Oferty pracy Chaber S.A.

MAGAZYNIER

Zawód: magazynier Rodzaj: umowa na okres próbny
Chaber S.A.
praca w dziale magazynu, przygotowywanie załadunków towarów gotowych, transport surowców i opakowań po zakładzie, czuwanie nad prawidłową gospodarką magazynową
od 4150 zł
UoP brutto/mies.
Odrzywołek
01-12-2020
od 4150 zł

Archiwalne ogłoszenia

KIEROWNIK MAGAZYNU/MAGAZYNIER
Zawód: magazynier   |  Rodzaj: umowa na okres próbny
Odrzywołek
Szczegóły
Zakres obowiązków
praca biurowo magazynowa, obieg dokumentów magazynowych, organizowanie transportu, załadunek i rozładunek towarów, kompletowanie zamówień
Wymagania
Zawody:
Magazynier
Wykształcenia:
średnie zawodowe, brak
Uprawnienia:
uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych
książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
Inne wymagania:
[Umiejętność 1] : znajomość dokumentów magazynowych
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
Zawód: kierownik   |  Rodzaj: umowa o pracę
Odrzywołek
Szczegóły
praca na magazynie, obieg dokumentów magazynowych, kontakt z odbiorcami, organizacja pracy magazynu
Wymagania
Zawody:
Kierownik magazynu
średnie zawodowe
Książeczka zdrowia dla celów sanitarno - epidemiologicznych (książeczka sanepidowska)
Obsługa komputera
znajomość dokumentów, doświadczenie w pracy na magazynie
NIE

Adres

Aleja Prymasa Tysiąclecia 46
01-242 Warszawa
województwo mazowieckie
powiat Warszawa
gmina Wola

Dodatkowe informacje

NIP: 5213169702
REGON: 017372300
KRS: 0000297839

Dyrektor generalny

Konrad Banecki
Data wpisu do Rejestru Przedsiębiorców: 05-02-2008
Źródło: GUS, KRS

Pracodawcy z miasta Warszawa

Popularni pracodawcy z województwa: Mazowieckie

Grupa PKF
STRABAG
Collins Resorts
Homeglobal
JDM POLAND
Armatis-lc