Politechnika Warszawska

Czy to Twoja firma?

Politechnika Warszawska praca

Warszawa

Jako Politechnika Warszawska, jesteśmy dumnym bastionem innowacji i wiedzy technicznej, z głęboko zakorzenioną historią w sercu Polski. Nasze początki sięgają 1915 roku, a nasze korzenie jeszcze dalej - do 1826 roku. Jesteśmy kontynuatorami tradycji najlepszego kształcenia technicznego, które przetrwało nawet najtrudniejsze czasy dla naszego narodu.

Nasza pozycja na rynku edukacyjnym jest niepodważalna. Z dumą nosimy miano jednej z największych i najlepszych uczelni technicznych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, co potwierdzają rankingi, w tym niezmiennie wysoka pozycja w rankingu magazynu "Perspektywy". Nasza kadra akademicka to ponad 5000 specjalistów, którzy każdego dnia przekazują swoją wiedzę i pasję studentom.

Nasza oferta edukacyjna jest szeroka i zróżnicowana. Oferujemy programy na poziomie licencjackim i magisterskim, w tym również w języku angielskim, aby przyciągnąć studentów z całego świata. Jesteśmy uczelnią badawczą, gdzie rocznie powstaje tysiące publikacji i patentów. Inwestujemy w nowoczesne laboratoria, warsztaty i centra badawcze, realizując setki projektów krajowych i międzynarodowych.

Nasza międzynarodowa obecność jest silna dzięki wymianom i współpracy z uczelniami na całym świecie. Jesteśmy otwarci i gotowi na globalne wyzwania, a nasze programy w języku angielskim przyciągają studentów z różnych zakątków globu.

Jako publiczna instytucja, jesteśmy finansowani ze środków publicznych, co zapewnia stabilność finansową i pozwala nam skupić się na naszej misji edukacyjnej i badawczej. Nasza przewaga konkurencyjna wynika z wysokich standardów akademickich, bogatej oferty programów technicznych i inżynierskich oraz strategicznej lokalizacji w stolicy, która daje naszym studentom i absolwentom niezliczone możliwości rozwoju i współpracy z przemysłem.

W Politechnice Warszawskiej kształcimy nie tylko przyszłych inżynierów, ale także liderów gotowych stawić czoła wyzwaniom przyszłości. Zapraszamy do dołączenia do naszej społeczności, gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością, a edukacja otwiera drzwi do świata pełnego możliwości.

Politechnika Warszawska najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Informatyk Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
it (informatyka)

Oferty pracy Politechnika Warszawska

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Politechnika Warszawska

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Politechnika Warszawska

Siedziba główna

Praca Politechnika Warszawska - oferty archiwalne

  • Inżynier oprogramowania frontend - R&D, MedTech (Regular/Senior)

    • Warszawa
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • praca zdalna
    • Frontend Developer | 100% zdalnie (z możliwością pracy w centrum Warszawy w późniejszym terminie)

      Cześć! Jesteśmy grupą pasjonatów działającą w obszarze odkrywania i rozwoju innowacyjnych leków, tworzenia zaawansowanych narzędzi bioinformatycznych i nowych metod projektowania leków wykorzystujących metody uczenia maszynowego. Współpracujemy z firmami farmaceutycznymi i biotechnologicznymi z Polski i całego świata.

      Poszukujemy frontendowca, który nie boi się wyzwań! Jeśli zainteresuje Cię tematyka naszych projektów to aplikuj koniecznie. Jeśli wydaje Ci się, że tematyka jest ciekawa, ale nie wiesz nic o biologii ani medycynie, to też się odezwij, bezpośrednio do mnie albo na maila: job@leadomise.com. Pogadamy! Czekamy na Ciebie baaardzo!

      Zakres obowiązków

      • Opracowywanie i budowa warstwy interfejsu użytkownika dla metod wykorzystywanych w obszarze zautomatyzowanego projektowania leków
      • Zarządzanie cyklem życia tworzenia oprogramowania oraz wdrożeniami testowymi
      • Tworzenie dokumentacji technicznej
      • Czynny wkład w decyzje związane z rozwojem projektu (architektura, funkcje itp.)

      Wymagania

      • Głodu wiedzy, zapału i pasji do programowania
      • Bardzo dobrej znajomości technik frondendowych
      • Dobrej znajomości języka programowania Python
      • Znajomości technik związanych z uczeniem maszynowym
      • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego

      Oferujemy

      • Możliwość zdobycia unikatowego i ciekawego doświadczenia przy tworzeniu nowych rozwiązań z sektora MedTech w dynamicznie rozwijającym się zespole
      • Stawka: do 10000 zł na start
      • Praca w elastycznie wybranych porach
      • Służbowy laptop
      • Praca w trybie zdalnym (możliwość zmiany w późniejszym czasie na pracę w centrum Warszawy)
      • Forma zatrudnienia: UZ lub UoD
      • Możliwość wyjazdów/udziału w konferencjach naukowych/szkoleniach/warsztatach
      • Możliwość awansu i rozwoju: szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, międzynarodowe projekty
      • Możliwość kontynuowania kariery zawodowej w środowisku akademickim (w tym np. rozpoczęcie doktoratu)

Pracodawcy w Warszawie