Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - SODEXO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy Sodexo Polska

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

Szef Kuchni
Zawód: kucharz/szef kuchni   |  Rodzaj: umowa o pracę
Łódź
Szczegóły

Sodexo Polska zatrudni Szefa Kuchni do Restauracji Pracowczniej!

ul. Nowy Józefów, Retkinia

Zakres obowiązków
  • Nadzór nad jakością produkcji posiłków,
  • Przygotowywanie posiłków na podstawie naszych receptur,
  • Sporządzanie kosztorysów i dziennej analizy kosztów,
  • Organizacja pracy personelu,
  • Kontrola przestrzegania zasad higienicznych,
  • Dbanie o najwyższe standardy obsługi klienta.
Wymagania
  • Minimum 2 letniego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenia gastronomicznego - mile widziane,
  • Doświadczenia w zarządzaniu zespołem oraz w organizacji imprez okolicznościowych,
  • Umiejętności kontroli kosztów i bardzo dobrej znajomości systemu HACCP,
  • Aktualnej książeczki sanepid,
  • Zdolności organizacyjnych i pozytywnej energii,
  • Komunikatywności i wysokiej kultury osobistej,
  • Znajomości obsługi komputera,
  • Kreatywności, pasji i zapału widocznych zarówno w kuchni, jak i w kontakcie z Klientem.

Adres

ul. Jutrzenki 137
02-231 Warszawa
województwo mazowieckie
powiat Warszawa
gmina Włochy

Dodatkowe informacje

NIP: 1180038498
REGON: 010275657
KRS: 0000084091
Data wpisu do Rejestru Przedsiębiorców: 23-01-2002
Źródło: GUS, KRS

Pracodawcy z miasta Warszawa

Popularni pracodawcy z województwa: Mazowieckie

Grupa PKF
STRABAG
Collins Resorts
Homeglobal
JDM POLAND
Armatis-lc
Talentuno
MBWS
NOSSA Kjag