Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - CRACOW FINANCIAL SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy ZalewskiConsulting.pl

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

Absolwenta prawa ze znajomością angielskiego
Zawód: prawnik   |  Rodzaj: umowa na okres próbny
Warszawa
Szczegóły

Idealna praca dla absolwenta prawa ze znajomością angielskiego.

Firma doradcza Poland Zalewski Consulting specjalizująca się w obsłudze zagranicznych klientów w Polsce zatrudni absolwentów prawa z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego.

Rekrutacja bedzie przeprowadzona online ze względu na pandemię.

Zakres obowiązków
  • Przygotowywanie umów zbycia udziałów (praca na naszych wzorach).
  • Wypełnianie formularzy KRS wraz z załącznikami (praca na naszych wzorach).
  • Przygotowywanie umów spółek (praca na naszych wzorach).
  • Przygotowywanie pełnomocnictw (praca na naszych wzorach).
  • Rejestracja beneficjentów rzeczywistych (przewidujemy szkolenie).
  • Występowanie jako pełnomocnik przy umowach zbycia udziałów u notariusza.
  • Występowanie jako pełnomocnik przed organami US, ZUS, banki.
  • Umawianie wizyt u notariusza i w bankach.
  • Przygotowywanie, składanie i monitorowanie aplikacji o otwarcie rachunków bankowych dla spółek.

Wymagania
  • Znajomość zagadnień związanych ze spółkami prawa handlowego.
  • Perfekcyjna znajomość języka angielskiego.
  • Dokładność i precyzja.
  • Ogólna znajomość prawa.
  • Gotowość działania jako pełnomocnik m.in. przy umowach zbycia udziałów spółek.
  • Dyspozycyjność.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość innych języków obcych.
  • Doświadczenie w wymienionych powyżej.
  • Znajomość zasad wypełniania formularzy KRS.
  • Prawo jazdy kat B
Praca zdalna przed komputerem – j. angielski perfekcyjny
Zawód: pracownik biurowy   |  Rodzaj: umowa na okres próbny
Warszawa
Szczegóły

Firma doradcza zatrudni osobę do pracy zdalnej, z domu. Do obowiązków będzie należeć głównie ciągły kontakt przez email i komunikatory z klientami zagranicznymi. W związku z tym znajomość na poziomie „komunikatywnym” jest niewystarczająca.

Rekrutacja odbywa się w formie zdalnej jako, że jest to stanowisko pracy w trybie "home office".

  • Obsługa klientów zagranicznych.
  • Kontakt z bankami w Polsce i za granicą.
  • Pisanie tekstów w języku angielskim.
  • Wyszukiwanie informacji.
Wymagania
  • Posiadanie własnego laptopa.
  • Posiadanie własnego smartphone'a.
  • Znajomość perfekcyjna angielskiego.
  • Umiejętność szybkiego uczenia się.
  • Dyspozycyjność

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość innych języków obcych
  • Doświadczenie w bankowości w Polsce lub za granicą.
  • Doświadczenie w branży usług korporacyjnych – zakładanie i sprzedaż gotowych spółek.
  • Znajomość kwestii związanych z zakładaniem spółek za granicą.

Adres

ul. Aluzyjna 33 / 133
03-149 Warszawa
województwo mazowieckie
powiat Warszawa
gmina Białołęka

Dodatkowe informacje

NIP: 6762096421
REGON: 351594826
KRS: 0000152519

Dyrektor generalny

Filip Roger Zalewski
Data wpisu do Rejestru Przedsiębiorców: 24-02-2003
Źródło: GUS, KRS

Pracodawcy z miasta Warszawa

Popularni pracodawcy z województwa: Mazowieckie

Grupa PKF
STRABAG
Collins Resorts
Homeglobal
JDM POLAND
Armatis-lc
Talentuno
MBWS
NOSSA Kjag