Czy to Twoja firma?

Atinea Sp. z o.o. praca

Warszawa

W samym sercu Warszawy, w 2008 roku, narodziła się nasza wizja – Atinea Sp. z o.o. Od tamtego czasu nieustannie rozwijamy się, aby dostarczać naszym klientom na całym świecie najwyższej jakości usługi IT. Nasza specjalność to tworzenie aplikacji na zamówienie, które idealnie odpowiadają indywidualnym potrzebom średnich i dużych firm. Jesteśmy dumni z naszego zespołu, który liczy ponad 40 wykwalifikowanych programistów, gotowych sprostać każdemu wyzwaniu technologicznemu.

Nasze zaangażowanie w innowacje jest widoczne w naszych produktach – platforma instadb.com to nasza odpowiedź na potrzeby rynku webowych aplikacji bazodanowych. To właśnie tam nasi klienci mogą z łatwością tworzyć i zarządzać swoimi danymi w chmurze. Dodatkowo, jesteśmy twórcami NianioLang, autorskiego języka programowania, który dzięki licencji open-source, jest dostępny dla każdego, kto chce go używać i rozwijać.

Nasza międzynarodowa obecność jest dla nas powodem do dumy – ponad połowa naszych przychodów pochodzi z USA i Europy Zachodniej. To świadczy o globalnym zaufaniu, jakim obdarzają nas nasi klienci, oraz o wysokiej jakości naszych usług.

W Atinea, nie tylko tworzymy oprogramowanie, ale również oferujemy kompleksowe usługi w zakresie integracji systemów, ciągłego utrzymania i zarządzania, a także outsourcingu IT. Rozumiemy, że świat technologii jest dynamiczny i wymagający, dlatego jesteśmy zawsze gotowi na nowe wyzwania, dostosowując się do zmieniających się potrzeb rynku.

Chociaż nie mogę podzielić się z Wami naszą misją i wartościami w formie sformułowanych haseł, to mogę zapewnić, że każdego dnia dążymy do bycia lepszymi, bardziej innowacyjnymi i niezawodnymi dla naszych klientów. Nasze działania są napędzane pasją do technologii i pragnieniem dostarczania rozwiązań, które naprawdę robią różnicę.

Zapraszamy do świata Atinea, gdzie technologia spotyka się z wizją, a zaawansowane rozwiązania IT są na wyciągnięcie ręki. Razem możemy tworzyć przyszłość.

Atinea Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Programista Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
it (informatyka)

Oferty pracy Atinea Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Atinea Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Elastyczny czas pracy
  • Spotkania integracyjne

Mapa Atinea Sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
Atinea Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Rzeszów
  3. Warszawa
  4. Białystok
  5. Częstochowa
  6. Nowy Sącz
  7. Ozarów Mazowiecki
  8. Piaseczno

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Atinea Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Młodszy Programista

    • Warszawa
    • umowa zlecenie
    • część etatu
    • Główną działalnością Atinea jest wspieranie firm w projektach programistycznych w wielu technologiach takich jak: php, c#, SQL, .net, react, node.js. Prowadzimy również kilka własnych inicjatyw takich jak:

      • InstaKółko - kurs matematyczno-informatyczny dla dzieci,
      • Insta.Ling - platforma do nauki słówek z której korzysta ponad 250 tysięcy dzieci,
      • Insta.Logik - konkurs matematyczno-informatyczny dla szkół podstawowych.

      Poszukujemy młodych i ambitnych programistów do naszego zespołu!

      Jesteś studentem kierunku informatycznego lub technicznego? Zapoznaj się z naszą ofertą i aplikuj!

      Zakres obowiązków

      • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji w kierunku technicznym - wykonywanie wymagających zadań;
      • Wpływ na wygląd i rozwój systemów oraz aplikacji, które tworzymy dla naszych klientów;
      • Gwarantujemy różnorodność zadań oraz możliwość pracy w ciekawych projektach;
      • Możliwość rozwoju w kierunku biznensowym - poprzez bezpośrednie prowadzenie projektów z naszymi klientami.

      Wymagania

      • Biegła znajomość co najmniej dwóch języków programowania;
      • Chęć poznawania nowych technologii, ale również w niedalekiej przyszłości chęć ich tworzenia;
      • Chęć poszerzania wiedzy i umiejętności w zakresie algorytmiki i programowania, która zostanie zweryfikowana już na etapie rekrutacji;
      • Dostępność minimum 80h w miesiącu;
      • Status studenta, jednak jeżeli jesteś świeżo upieczonym absolwentem, również mamy dla Ciebie ofertę - zapraszamy na naszą stronę internetową .

      Oferujemy

      • Atrakcyjne wynagrodzenie:
        • 30zł/h stawka na start po okresie próbnym
        • 40zł/h stawka dla uczestników II etapu OI
        • 50zł/h stawka po roku pracy dla większości
        • 60zł/h stawka po roku pracy dla 1/4 najlepszych
        • Atrakcyjne wynagrodzenia na umowę o pracę dla absolwentów
      • Elastyczne godziny pracy;
      • Biuro w bardzo dobrze skomunikowanym punkcie (Metro Racaławicka);
      • Możliwość zdobycia pierwszego doświadczenie w zawodzie.

Pracodawcy w Warszawie