Czy to Twoja firma?

SKS CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Warszawa
SKS CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Administrator IT Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
it (informatyka)

Oferty pracy SKS CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SKS CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca SKS CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. it

    SKS CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Kraków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 4 500 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Twój zakres obowiązków:
      Instalacje, serwis i ewidencjonowanie sprzętu komputerowego
      Instalowanie oprogramowania użytkowego za pomocą GPO, SCCM ew. OS Deployer
      Obsługa zgłoszeń Service Desk (wsparcie na poziomie level 1,2)
      Diagnozowanie problemów związanych ze stacjami roboczymi
      Pomoc użytkownikom w rozwiązywaniu problemów z działaniem oprogramowania i sprzętu komputerowego.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Uprawnienia: Obsługa Komputera MS Office, umiejętność obsługi systemów klienckich Windows, umiejętność obsługi systemów serwerowych Windows
      • Inne wymagania: Nasze wymagania: Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: techniczny, informatyczny lub pokrewny) Dobra znajomość OS z rodziny MS Windows 8/10, Windows Server 2012/2016 Dobra znajomość zagadnień związanych z Active Directory, GPO Dobra znajomość pakietów MS Office 2016, ew. Office 365 Umiejętność efektywnej organizacji pracy Umiejętność pracy w zespole Komunikatywność i wysoka kultura osobista

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Warszawie