Westwing Home & Living Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Westwing Home & Living sp. z o.o. praca

Warszawa

Witaj w świecie Westwing Home & Living, gdzie pasja do piękna i designu jest sercem naszej działalności. Jesteśmy dumni, że możemy dzielić się z Tobą naszą historią i tym, co sprawia, że nasza marka jest wyjątkowa.

Nasza podróż rozpoczęła się pięć lat temu, kiedy to zdecydowaliśmy się wprowadzić na polski rynek e-commerce naszą wizję pięknych i stylowych wnętrz. Od tego czasu nieustannie rozwijamy się, aby dostarczać naszym klientom nie tylko produkty, ale przede wszystkim inspiracje i rozwiązania, które pomogą im stworzyć wymarzone przestrzenie w ich domach.

Nasze meble i dodatki do domu są starannie selekcjonowane i oferowane w ramach krótkoterminowych kampanii, co sprawia, że każda wizyta w naszym sklepie internetowym to nowe odkrycia i niepowtarzalne okazje. Specjalizujemy się w sprzedaży online, ale nasza oferta jest tak wyjątkowa, że postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i otworzyć pierwszy w Europie sklep stacjonarny marki Westwing Home & Living. To miejsce, gdzie możesz doświadczyć naszych produktów na żywo, dotknąć ich i poczuć ich jakość.

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy każdego dnia pracują z pasją, aby dostarczać nie tylko produkty, ale również wartości, które są dla nas ważne. Choć nie ujawniamy tutaj naszych dokładnych wartości i misji, możemy zapewnić, że wszystko, co robimy, jest podyktowane dążeniem do doskonałości i zamiłowaniem do piękna.

Nasza międzynarodowa obecność to nie tylko liczne oddziały w Europie, ale także współpraca z projektantami i markami z całego świata. Dzięki temu nasza oferta jest zawsze świeża, innowacyjna i na bieżąco z najnowszymi trendami w designie.

W Westwing Home & Living wiemy, że dom to nie tylko przestrzeń, to miejsce, gdzie tworzą się wspomnienia, gdzie życie nabiera barw. Dlatego z taką starannością podchodzimy do każdego elementu, który proponujemy naszym klientom. Zapraszamy Cię do odkrywania naszych kolekcji i dołączenia do grona tych, którzy tak jak my, wierzą, że piękno ma znaczenie.

Westwing Home & Living Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport it (informatyka) obsługa klienta / call center internet / e-commerce / nowe media media / pr / reklama / marketing

Oferty pracy Westwing Home & Living Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Westwing Home & Living Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Dofinansowanie do nauki języka obcego
  • Elastyczny czas pracy
  • Karnety na siłownię
  • Karta Multisport
  • Owoce w pracy
  • Program poleceń pracowników
  • Prywatna opieka lekarska
  • Spotkania integracyjne
  • Stołówka pracownicza
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Ubezpieczenie grupowe

Mapa Westwing Home & Living Sp. z o.o.

Siedziba główna

Westwing Home & Living Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Poznań
  2. Kraków
  3. Bielsko-Biała
  4. Warszawa
  5. Biłgoraj
  6. Gdańsk
  7. Nakło nad Notecią

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Westwing Home & Living Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Team Leader

    • Robakowo
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Misją Westwing jest inspirowanie i czynienie każdego wnętrza piękniejszym. Za pośrednictwem branży eCommerce pragniemy wprowadzić wyjątkowość do domów ponad miliona Naszych Klientów w aż 11 krajach. W ciągu 9 lat na rynku udało nam się osiągnąć roczny obrót w wysokości 267 milionów euro. Przed nami jest jeszcze więcej wyzwań i możliwości!

      Aby realizować naszą ambitną strategię rozwoju, do naszego w Centrum Logistycznym w Robakowie (k. Poznania) nieustanie poszukujemy
      Team Leaderów.

      Myślisz, że mógłbyś/ mogłabyś zostać częścią takiego zespołu? Zaaplikuj do nas!

      Zakres obowiązków

      • Współtworzenie kultury bezpieczeństwa pracy poprzez promowanie właściwych postaw i szkolenie pracowników.
      • Zarządzanie pracą zespołu. Planowanie i organizowanie pracy, ustalanie priorytetów.
      • Rozwijanie zespołu i jego członków, budowanie pozytywnych relacji i zaangażowania zespołu.
      • Rozwój i wdrażanie wysokich standardów pracy w celu zapewnienia wydajności i właściwej jakości pracy.
      • Realizacja wskaźników SLA dla zespołu. Podejmowanie działań korygujących w przypadku odchylenia od planu.
      • Prowadzenie dokumentacji, raportowanie wyników, komunikacja z innymi działami firmy.

      Wymagania

      • Masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem w środowisku produkcyjnych lub magazynowym.
      • Potrafisz rozwijać siebie i swój zespół, budować i wdrażać standardy pracy.
      • Jesteś gotowy/a do pracy w trybie zmianowym (6:00-14:00, 16:00-24:00).
      • Potrafisz szybko reagować i rozwiązywać problemy operacyjne.
      • Potrafisz budować pozytywne relacje i motywować zespół.
      • Potrafisz obsługiwać komputer (MS Office).

      Oferujemy

      • Możliwość dołączenia do szybko rozwijającej się i rosnącej organizacji w atrakcyjnej branży.
      • Pracę w pozytywnym zespole, który jest nastawiony na sukces i rozwój.
      • Współtworzenie standardów, procesów i budowanie organizacji swojego obszaru.
      • Bogaty pakiet socjalny (m.in. bezpłatną prywatą opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do karty Multisport, zniżki na zakupy w Westwing).
      • Bezpłatny transport autobusem pracowniczym z Poznania, Śremu, Środy Wielkopolskiej i Gniezna.
  • Pracownik Magazynowy

    • Robakowo
    • rekrutacja zdalna
    • 3 500-3 800 zł / mies.
    • Masz szansę dołączyć do Zespołu Westwing - ludzi ambitnych, wesołych, profesjonalnych i budujących przyszłość branży e-commerce!

      Miejsce pracy: Robakowo, k. Poznania

      • pakowanie produktów
      • kompletacja zamówień
      • praca ze skanerem
      • rozładunek/ załadunek towarów
      • sortowanie i klasyfikacja towarów
      • analiza jakościowa zwróconych towarów w celu minimalizacji strat

      Wymagania

      • zaangażowanie w wykonywaną pracę
      • skrupulatność
      • umiejętność pracy w zespole
      • dbanie o czystość w miejscu pracy
      • inicjatywa i odwaga w zgłaszaniu pomysłów usprawniających pracę
      • gotowość do pracy fizycznej

      Oferujemy

      • wynagrodzenie 3500 zł brutto + bonus frekwencyjny
      • zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę
      • system pracy dwuzmianowy (ranna i popołudniowa)
      • bogaty pakiet socjalny (m.in. bezpłatną prywatą opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do kart MULTISPORT, codzienny posiłek regeneracyjny)
      • paczki bożonarodzeniowe
      • możliwy bezpłatny dojazd z Poznania, Śremu, Kórnika i Gniezna
      • dodatkowe bonusy za polecenie pracownika (700 zł brutto!)
      • możliwość rozwoju i udziału w rekrutacjach wewnętrznych

      %MCEPASTEBIN%

  • Operator Wózka Widłowego Wysokiego Składowania

    • Robakowo
    • 4 100-4 400 zł / mies.

      • obsługa wózka widłowego wysokiego składowania;
      • przyjmowanie, pakowanie i wydawanie towaru;
      • rozmieszczanie towarów w magazynie;
      • kompletowanie zamówień;
      • drobne prace magazynowe;
      • przestrzeganie przepisów BHP

      Wymagania

      • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym (ranna i popołudniowa)
      • uprawnienia na operatora wózka widłowego - I WJO lub II WJO
      • mile widziane doświadczenie w pracy magazynowej (nie obowiązkowe)
      • zaangażowanie w wykonywaną pracę;

      Oferujemy

      • wynagrodzenie 4 100 brutto + bonus frekwencyjny
      • system dwuzmianowy (ranna i popołudniowa)
      • bogaty pakiet socjalny (m.in. bezpłatną prywatą opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do karty MULTISPORT, codzienny posiłek regeneracyjny)

Pracodawcy w Warszawie