Twoje wsparcie w rekrutacji

FitnessPlace Pracodawca
Oferty pracy FitnessPlace

Prężnie rozwijająca się polska sieć klubów fitness My Fitness Place do klubu przy ul. Czerwone Maki 83, poszukuje pracowników na stanowisko RECEPCJONISTA/KA.

Poszukujemy osób:
- uśmiechniętych i komunikatywnych,
- o wysokiej kulturze osobistej i miłej aparycji,
- energicznych i sumiennych.

Zakres obowiązków:
- bezpośredni kontakt z klubowiczami z poziomu recepcji klubu,
- sprzedaż produktów dostępnych w recepcji klubu,
- obsługa komputera oraz programów wewnętrznych firmy,
- dbanie o wizerunek recepcji oraz całego klubu.

Oferujemy:
- pracę w młodym zespole, w miłej i przyjaznej atmosferze,
- elastyczny grafik,
- możliwość rozwoju i szkoleń,
- możliwość darmowego korzystania z usług klubu.

Wymagania:
- komunikatywność,
- umiejętność pracy w zespole,
- pozytywne nastawienie do pracy,
- znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane aplikacje.
Prosimy o dopisanie poniższej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)”

Oferty pracy

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy