Saint Gobain

Czy to Twoja firma?

Saint Gobain praca

Dąbrowa Górnicza

Grupa Saint-Gobain tworzy, produkuje oraz dystrybuuje innowacyjne materiały i rozwiązania znajdujące zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu, m.in. materiały budowlane oraz szyby do samochodów i pojazdów transportowych. Możemy śmiało powiedzieć, że nasze produkty i rozwiązania poprawiają jakość życia ludzi na całym świecie. Jesteśmy obecni w 67 krajach i zatrudniamy ponad 170 000 osób. W Polsce posiadamy 25 zakładów i blisko 80 punktów dystrybucyjnych. Posiadamy 20 różnych marek i zatrudniamy ponad 7 000 osób.

Saint Gobain najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna inżynieria / technologia / technika księgowość / ekonomia produkcja / przemysł obsługa klienta / call center

Oferty pracy Saint Gobain

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Saint Gobain

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Saint Gobain

Siedziba główna

Saint Gobain poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Jaworzno
  3. Katowice
  4. Gorzów Wielkopolski
  5. Myszków

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Saint Gobain - oferty archiwalne

  • Operator maszyn

    • Namysłów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • W Namysłowie produkujemy szkło ognioochronne marki Vetrotech. Produkty, które tworzymy lokalnie trafiają do znanych i ciekawych miejsc na świecie, co daje nam poczucie dumy. Jeśli chcesz wraz z nami być dumny z firmy, w której pracujesz - DOŁĄCZ DO NAS!

      Zakres obowiązków

      • Obsługa maszyn
      • Kontrola jakości szyb

      Wymagania

      • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym (od poniedziału do piątku)
      • Chęć do pracy i nauki

      Oferujemy

      • Szkolenie pod okiem mentora
      • Zdobycie za free uprawnień, które masz na zawsze
      • Pracę w świetnej atmosferze z ciekawymi ludźmi
      • Zaplanowany kalendarz pracy i urlopów
      • Premię miesięczną uzależnioną od Twojego zaangażowania oraz premię roczną
      • Możliwość inwestowania - nabywasz akcje firmy na preferencyjnych warunkach
      • Dodatki: wycieczki firmowe (ostatnia była do Szwecji), imprezy firmowe (karnawałowe i z okazji świąt okolicznościowych), kasę na urlop, paczkę świąteczną dla Ciebie i Twoich dzieci, ubezpieczenie na życie, opiekę medyczną, kartę Multisport

Pracodawcy w Dąbrowie Górniczej