Transwell Sp. z o.o.

praca fizyczna

  • Służbowy telefon
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • Zapewniony transport lub dopłata do dojazdów
  • Świeża kawa z ekspresu

Mapa Transwell Sp. z o.o.

Siedziba główna

Dane firmowe i kontaktowe - Transwell Sp. z o.o.

Pełna nazwa
TRANSWELL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adres rejestrowy
Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A 01-242 Warszawa
NIP
5272776527
REGON
365130352
KRS
0000631370
Forma prawna
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
05.08.2016
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

  • 45.11.Z Sprzedaż hurtowa i detaliczna samochodów osobowych i furgonetek
  • 45.20.Z Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli
  • 45.40.Z Sprzedaż hurtowa i detaliczna motocykli, ich naprawa i konserwacja oraz sprzedaż hurtowa i detaliczna części i akcesoriów do nich

Transport i gospodarka magazynowa

  • 49.32.Z Działalność taksówek osobowych
  • 49.41.Z Transport drogowy towarów

Działalność związana z obsługą rynku nieruchomości

  • 68.20.Z Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi

Działalność w zakresie usług administrowania i działalność wspierająca

  • 77.11.Z Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i furgonetek
  • 77.12.Z Wynajem i dzierżawa pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.03.2024

Praca Transwell Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Kierowca kat. B - Kierowca Taxi

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Twój zakres obowiązków

      • Prawidłowa eksploatacja powierzonego samochodu,
      • Dbanie o powierzone mienie.

      Nasze wymagania

      • Prawo jazdy kat. B (czynne minimum 1 rok),
      • Znajomość języka polskiego (w przypadku osób z zagranicy, wymagane posiadanie praw do pracy w Polsce),
      • Zaświadczenie o niekaralności (z bieżącego miesiąca),
      • Badania psychotechniczne kat. B oraz Badania lekarskie (lub możliwość ich wykonania),
      • Znajomość topografii miasta lub sprawne posługiwanie się nawigacją,
      • Rzetelność i pozytywne nastawienie do pracy,
      • Wysoka kultura osobista i komunikatywność,
      • Punktualność i uczciwość.

      To oferujemy

      • Pomagamy zdobyć wymagane kwalifikacje i dokumenty (pokrywamy koszty badań lekarskich i psychotechnicznych),
      • Elastyczny grafik- sam ustalasz w jakie dni pracujesz. Możliwość pracy stałej, sezonowej i na weekendy,
      • Nowy, komfortowo wyposażony samochód (brak opłat za auto i paliwo),
      • Niezbędne narzędzia pracy,
      • Wysokie wynagrodzenie, które zależy od Twojego zaangażowania,
      • Umowę o pracę po okresie próbnym (lub inną formę zatrudnienia - na życzenie pracownika),
      • Szkolenie przed rozpoczęciem współpracy,
      • Wsparcie 24h/7,
      • Brak ukrytych kosztów i opłat (brak weksli in blanco),
      • Możliwość awansu,
      • Stawkę minimalną gwarantowaną 2200 netto + prowizja.

      Transwell Sp. z o. o.

      Firma Transwell została założona przez kierowców. Dla nas jazda samochodem to nie tylko praca ale również pasja. Chcemy stworzyć zespół ludzi, którzy tak jak my, pokochają tę pracę. We współpracy, stawiamy na jakość i uczciwość.

    • Warszawa

Pracodawcy w Warszawie