Czy to Twoja firma?

AALBERTS SURFACE TREATMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ODDZIAŁ W POLSCE praca

Wałcz
Usługi cięcia laserowego i tlenowego , Spawanie metodami MAG i TIG stali oraz spawanie aluminium
100% kapitał niemiecki
AALBERTS SURFACE TREATMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ODDZIAŁ W POLSCE najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Operator maszyn Wałcz
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy AALBERTS SURFACE TREATMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ODDZIAŁ W POLSCE

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca AALBERTS SURFACE TREATMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ODDZIAŁ W POLSCE

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca AALBERTS SURFACE TREATMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ODDZIAŁ W POLSCE - oferty archiwalne

  • Pomocnik operatora linii malowania proszkowego

    AALBERTS SURFACE TREATMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ODDZIAŁ W POLSCE
    • Wałcz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Malowanie, zawieszanie elementów do lakierowania, kontrolowanie jakości polakierowanych elementów , pakowanie detali , czyszczenie detali , przyuczenie do malowania

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: Kreatywność , umiejętność pracy zespole , dobra organizacja pracy własnej , mile widziana obsługa wózka widłowego

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 400 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 07.00 - 15.00 15.00 - 23.00 23.00 - 7.00
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Wałczu