Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - VICOTEL SECURITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy VICOTEL SECURITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

PRACOWNIK PORZĄDKOWO-GOSPODARCZY

Zawód: pracownik fizyczny Rodzaj: inna
VICOTEL SECURITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Zamiatanie i mycie ręczne powierzchni socjalnych. Godz.pracy: 6:00-14:00 Praca w trybie jednozmianowym, pełny etat
od 3360 zł
UoP brutto/mies.
Oława
13-01-2021
od 3360 zł

Archiwalne ogłoszenia

Zawód: pracownik fizyczny   |  Rodzaj: inna
Jelcz-Laskowice
Szczegóły
Zakres obowiązków
Zamiatanie i mycie powierzchni socjalnych

Nazwa miejsca pracy: ItalMetal 2
Zmianowość: jedna zmiana
Godz.pracy: 6:00-14:00, 16:00-24:00
Wymagania
Wykształcenia:
brak lub niepełne podstawowe, brak
Inne wymagania:
Uprawnienia/umiejętności: dyspozycyjność
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
PRACOWNIK PORZADKOWO-GOSPODARCZY
Zawód: pracownik umysłowy   |  Rodzaj: umowa na okres próbny
Oława
Szczegóły
Zamiatanie i mycie reczne powierzchni socjalnych
Wymagania
Uprawnienia/Umiejetności: dyspozycyjność
NIE
58-300 Wałbrzych
Beethovena 1-2

Pracodawcy z miasta Wałbrzych