Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - Logistyka Dolnośląska s.c Mirosław Jurczok

Oferty pracy Logistyka Dolnośląska s.c Mirosław Jurczok

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

BU/ PRACOWNIK BUDOWLANY
Zawód: murarz   |  Rodzaj: umowa o pracę
Wałbrzych
Szczegóły
Zakres obowiązków
Praca na budowie. tyki, ścianki, murowanie, prace wykończeniowe
Wymagania
Wykształcenia:
średnie zawodowe, brak
Uprawnienia:
murarz, tynkarz, malarz
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
KS/ KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO
Zawód: kierowca   |  Rodzaj: umowa o pracę
Wałbrzych
Szczegóły
Praca na ciągniku siodłowym z naczepą wywrotką, załadunek na kopalniach kruszyw dostarczenie do odbiorcy kruszywa, wypełnianie wz.
Wymagania
Prawo jazdy kat. C + E
** Prawo jazdy kat. B
NIE
Wałbrzych
Szczegóły
Praca na budowie, tyki, ścianki, murowanie, prace wykończeniowe.
Wymagania
NIE

Adres

ul. dr. Mieczysława Orłowicza 105
58-309 Wałbrzych
województwo dolnośląskie
powiat Wałbrzych
gmina Wałbrzych

Dodatkowe informacje

NIP: 8861691151
REGON: 891463075

Profil działalności:

  • 42.11.Z - Roboty związane z budową dróg i autostrad
  • 43.21.Z - Wykonywanie instalacji elektrycznych
  • 43.22.Z - Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych
  • 43.31.Z - Tynkowanie
  • 43.32.Z - Zakładanie stolarki budowlanej
  • 43.33.Z - Posadzkarstwo; tapetowanie i oblicowywanie ścian
  • 43.34.Z - Malowanie i szklenie
  • 43.39.Z - Wykonywanie pozostałych robót budowlanych wykończeniowych
  • 46.21.Z - Sprzedaż hurtowa zboża, nieprzetworzonego tytoniu, nasion i pasz dla zwierząt
  • 46.73.Z - Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego
  • 46.75.Z - Sprzedaż hurtowa wyrobów chemicznych
  • 46.77.Z - Sprzedaż hurtowa odpadów i złomu
  • 49.31.Z - Transport lądowy pasażerski, miejski i podmiejski
  • 49.41.Z - Transport drogowy towarów
  • 52.24.C - Przeładunek towarów w pozostałych punktach przeładunkowych
Data rozpoczęcia wykonywania działalności gospodarczej: 02-07-2012
Status indywidualnej działalności gospodarczej: Aktywny
Źródło: GUS, CEIDG

Pracodawcy z miasta Wałbrzych