RIVA Spółka Jawna

Czy to Twoja firma?

RIVA sp. j. praca

Bielsko-Biała

Firma RIVA  działa na rynku informatycznym od 1999 roku. Jej głównym założeniem jest wspomaganie rozwoju biznesu swoich Klientów poprzez optymalizację możliwości oferowanych przez branżę IT. Przez cały okres działania naszym celem jest inicjatywa wykreowania wysokiej jakości usług, mająca za zadanie doprowadzenie do realnego podniesienia świadomości, bezpieczeństwa, standardu pracy i rozwoju działalności naszych klientów.

RIVA Spółka Jawna najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Serwisant Bielsko-Biała
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż

Oferty pracy RIVA Spółka Jawna

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca RIVA Spółka Jawna

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa RIVA Spółka Jawna

Siedziba główna

Praca RIVA Spółka Jawna - oferty archiwalne

  • Pracownik działu IT ( HelpDesk)

    • Wadowice
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      • wsparcie informatyczne klientów;
      • administracja istniejących aplikacji i rozwiązań sprzętowych;
      • wyjazdy do klientów i pomoc zdalna.

      Wymagania

      • wiedza z zakresu środowiska MS SQL;
      • znajomość sieci WAN i LAN;
      • prawo jazdy kat. B
      • mile widziana znajomość programów firm COMARCH i INSERT

      Oferujemy

      • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
      • stabilne zatrudnienie;
      • miła atmosferę.

Pracodawcy w Bielsku-Białej