Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - Zakład Handlowo-Usługowy Eldom DANUTA GOTKIEWICZ

Kompleskowa naprawa pralek i lodówek.

Oferty pracy ELDOM DANUTA GOTKIEWICZ

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

Serwisant dużego AGD
Zawód: serwisant   |  Rodzaj: umowa o pracę
Wadowice
Szczegóły
Zakres obowiązków
  • serwisowanie dużego AGD,
  • praca w terenie.
Wymagania
  • prawo jazy kat.B.

  • sprawność fizyczna,
  • komunikatywność,
  • dyspozycyjność,

Mile widziane

  • wykształcenie techniczne (elektromonter/elektronik).

Adres

PL.BOH.GETTA 1
34-100 Wadowice
województwo małopolskie
powiat wadowicki
gmina Wadowice

Adres do doręczeń

34-100 WADOWICE

Dodatkowe stałe miejsca wykonywania działalności gospodarczej

UL.ŁAGODNA 35B
BIELSKO-BIAŁA
województwo śląskie
powiat m. Bielsko-Biała
gmina m. Bielsko-Biała

Dodatkowe informacje

NIP: 5510001432
REGON: 071002771

Profil działalności:

  • 47.54.Z - Sprzedaż detaliczna elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
  • 82.19.Z - Wykonywanie fotokopii, przygotowywanie dokumentów i pozostała specjalistyczna działalność wspomagająca prowadzenie biura
  • 95.22.Z - Naprawa i konserwacja urządzeń gospodarstwa domowego oraz sprzętu użytku domowego i ogrodniczego
Data rozpoczęcia wykonywania działalności gospodarczej: 01-06-1990
Data zawieszenia wykonywania indywidualnej działalności: 31-01-2020
Data wykreślenia wpisu z rejestru: 01-02-2020
Status indywidualnej działalności gospodarczej: Wykreślony
Źródło: GUS, CEIDG

Pracodawcy z miasta Wadowice