Czy to Twoja firma?

Miłek- Górowska Anna MAŁE SMERFY praca

Wadowice
Opieka dzienna nad dziećmi
Miłek- Górowska Anna MAŁE SMERFY najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Miłek- Górowska Anna MAŁE SMERFY

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Miłek- Górowska Anna MAŁE SMERFY

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Nauczyciel wychowania przedszkolnego

    TOMMAR CRECHE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Kraków
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • 6 000-8 000 zł / mies.
    Polecana Popularna
    Dodana

Praca Miłek- Górowska Anna MAŁE SMERFY - oferty archiwalne

    Miłek- Górowska Anna MAŁE SMERFY
    • Wadowice
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Opieka nad dziećmi powyżej 3 roku życia. Praca na dwie zmiany w godz. 7:00 - 17:00, na pełny etat. Miejsce wykonywania pracy: Wadowice, ul. Mickiewicza 45, lub ul. Wadowity 15. Umowa o pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia. Kontakt z pracodawcą telefoniczny : 792 085 277 w celu umówienia się na spotkanie, lub CV przesłać na e-mail: malesmerfy@interia.pl

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: wychowanie przedszkolne
      • Inne wymagania: wykształcenie wyższe min. licencjat; kierunek: wychowanie przedszkolne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Wadowicach