Czy to Twoja firma?

Byrska Marzena Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe STYLDOM praca

Wadowice
Byrska Marzena Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe STYLDOM najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa wytwórstwo / rzemiosło praca fizyczna

Oferty pracy Byrska Marzena Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe STYLDOM

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Byrska Marzena Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe STYLDOM

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Byrska Marzena Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe STYLDOM poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Byrska Marzena Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe STYLDOM - oferty archiwalne

  • Pracownik biurowy

    Byrska Marzena Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe STYLDOM
    • Wadowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Obsługa klienta, kontakt z klientem. Prace biurowe. Umowa o pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia. Wynagrodzenie 3.010,00 zł brutto + premia. Praca jednozmianowa w godz. 8:00-16:00. Kontakt z pracodawcą osobisty ul. Dr. J. Putka 9, 34-100 Wadowice telefoniczny: 506 061 830 od godz.15:00 do godz.16:00

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe
      • Inne wymagania: Wykształcenie min. średnie zawodowe, mile widziane doświadczenie w pracy biurowej.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wysokość wynagrodzenia: 3.010,00 zł brutto + premia.
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pakowacz

    • Wadowice

      Przygotowywanie i pakowanie towaru. Umowa o pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia. Wynagrodzenie 3.010,00 zł brutto + premia. Praca jednozmianowa w godz. 8:00-16:00. Kontakt z pracodawcą osobisty ul. Dr. J. Putka 9, 34-100 Wadowice, telefoniczny: 506 061 830 od godz.15:00 do godz.16:00

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: wykształcenie min. zawodowe, mile widziane doświadczenie.

      Oferujemy

      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: 3.010,00 zł + premia

Pracodawcy w Wadowicach