Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - Kruk Paweł, Kruk Krystyna PIEKARSTWO s.c.

Oferty pracy Kruk Paweł, Kruk Krystyna PIEKARSTWO s.c.

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

PIEKARZ
Zawód: piekarz   |  Rodzaj: umowa na okres próbny
Wadowice
Szczegóły
Zakres obowiązków
Wypiek pieczywa. Praca na pełny etat, dwuzmianowa w godzinach od 17:00 do 01:00 oraz od 22:00 do 04:00. Kontakt z pracodawcą osobisty ul. Barska 16, 34-100 Wadowice i telefoniczny: 606 121 239
Wymagania
Inne wymagania:
wykształcenie nieistotne, chęć do pracy na stanowisku
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
PIEKARZ
Wadowice
Szczegóły
Wypiek pieczywa. Praca na dwie zmiany w godzinach od 17:00 do 21:00 oraz od 21:00 do 01:00. Kontakt z pracodawcą osobisty ul. Barska 16, 34-100 Wadowice i telefoniczny: 606 121 239
Wymagania
Zawody:
Piekarz*
wykształcenie nie istotne, doświadczenie jako piekarz
NIE
Kruk Paweł, Kruk Krystyna PIEKARSTWO s.c.
34-100 Wadowice
Barska 16

Pracodawcy z miasta Wadowice