Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - OGRO-DOM JAN HUBER

Oferty pracy Huber Jan OGRO-DOM

POMOCNIK MURARZA

Zawód: murarz Rodzaj: umowa na okres próbny
Huber Jan OGRO-DOM
Prace pomocnicze przy murowaniu, praca na terenie woj. małopolskiego. Zbiórka u pracodawcy 6.00 celem dojazdu do miejsca pracy na 7.00. ...
Wadowice
19-10-2020

MURARZ

Prace przy murowaniu, praca na terenie woj. małopolskiego. Zbiórka u pracodawcy 6.00 celem dojazdu do miejsca pracy na 7.00. Kontakt ...
Wadowice
19-10-2020

Archiwalne ogłoszenia

Zawód: murarz   |  Rodzaj: umowa na okres próbny
Wadowice
Szczegóły
Zakres obowiązków
Prace pomocnicze przy murowaniu, praca na terenie woj. małopolskiego. Zbiórka u pracodawcy 6.00 celem dojazdu do miejsca pracy na 7.00. Kontakt z pracodawcą telefoniczny: 514 916 534
Wymagania
Zawody:
Pozostali murarze i pokrewni
Uprawnienia:
umiejętności murarskie
Inne wymagania:
wykształcenie nie jest istotne, umiejętności w zakresie murarstwa, doświadczenie w zawodzie, dokładność, solidność, mile widziane prawo jazdy kat. B
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE

Adres

os. XX-lecia PRL 7 / 13
34-100 Wadowice
województwo małopolskie
powiat wadowicki
gmina Wadowice

Dodatkowe informacje

NIP: 5511203445
REGON: 121137188

Profil działalności:

  • 43.91.Z - Wykonywanie konstrukcji i pokryć dachowych
  • 43.99.Z - Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane
  • 47.99.Z - Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona poza siecią sklepową, straganami i targowiskami
Data rozpoczęcia wykonywania działalności gospodarczej: 01-02-2010
Status indywidualnej działalności gospodarczej: Aktywny
Źródło: GUS, CEIDG

Pracodawcy z miasta Wadowice