Czy to Twoja firma?

Tuchowski Mirosław Firma Usługowa MILAN praca

Wadowice
Tuchowski Mirosław Firma Usługowa MILAN najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Budowlaniec Wadowice
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy Tuchowski Mirosław Firma Usługowa MILAN

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Tuchowski Mirosław Firma Usługowa MILAN

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Tuchowski Mirosław Firma Usługowa MILAN - oferty archiwalne

  • Pracownik budowlany

    Tuchowski Mirosław Firma Usługowa MILAN
    • Wadowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 4 000-5 000 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Wykonywanie wylewek maszynowych. Wynagrodzenie 4000-5000,00 zł miesięcznie (do ustalenia). Praca na terenie małopolski - dowóz z siedziby pracodawcy do miejsca pracy. Praca na okres próbny z możliwością przedłużenia, w godz. 7:00-15:00 na pełny etat.
      Kontakt z pracodawcą telefoniczny: 886 695 678.

      Wymagania

      • Inne wymagania: Wykształcenie nieistotne, mile widziane prawo jazdy kat. B, możliwość przyuczenia.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 4 000 - 5 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: do ustalenia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Wadowicach