Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach

Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach - oferty archiwalne

  • Pracownik ds. technicznych i zarządzania obiektami

    • Wadowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 4 200 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Utrzymanie właściwego stanu technicznego infrastruktury (obiektów i wyposażenia), prowadzenie dokumentacji technicznej obiektów, w tym książek obiektów, nadzór i/lub samodzielne wykonywanie bieżących napraw oraz okresowych przeglądów i konserwacji wszystkich urządzeń instalacji, wykonywanie i demontowanie instalacji elektrycznych dotyczących ekspozycji, dokonywanie zamówień materiałowych, obsługa poprzez zlecanie robót i usług oraz nadzór i odbiór właściwej realizacji spraw związanych z eksploatacją obiektów Muzeum, sporządzanie planów, sprawozdawczości, kosztorysów inwestycyjno-remontowych, serwisowych, modernizacji obiektów zleconych przez Dyrekcję, nadzór nad opracowywaniem i realizacją Instrukcji bezpieczeństwa pożarowego obiektów, czynny udział w montażu oraz demontażu wystaw. Umowa o pracę na okres próbny 3 miesięcy z możliwością przedłużenia na czas określony do 33 miesięcy. Praca w systemie czasu równoważnego, również w dni wolne, w godz. 08:00 - 16:00, na pełny etat. Wysokość wynagrodzenie od 4200,00 zł brutto miesięcznie. Kontakt z pracodawcą mailowy: k.wlodarczyk@domjp2.pl.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie branżowe, brak
      • Uprawnienia: Dozór nad eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV, prawo jazdy kategoria - B, Biegła obsługa programu EXCEL, eksploatacja urządzeń instalacji i sieci na stanowisku eksploatacji
      • Inne wymagania: Wykształcenie min. średnie branżowe, znajomość języka angielskiego na poziomie B1, prawo jazdy kat. B, biegła obsługa programu EXCEL, eksploatacja urządzeń instalacji i sieci na stanowisku eksploatacji, dozór nad eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV, stosowanie przepisów z zakresu funkcjonowania i utrzymania obiektów użyteczności publicznej w należytym stanie, znajomość zamówień publicznych, w szczególności dotyczących utrzymania infrastruktury obiektów, inwestycji i remontów, umiejętność planowania wydatków oraz szacowania kosztów w zakresie funkcjonowania i utrzymania obiektów, umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych pojawiających się w czasie bieżącego funkcjonowania obiektów, duża inicjatywa własna, zaangażowanie w realizację zadań, sumienność i pracowitość, wysoki poziom kultury osobistej i umiejętność pracy w zespole, wysoka dynamika pracy.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 200 PLN
      • System wynagrodzenia: Prowizyjny

Pracodawcy w Wadowicach