Wajdzik Jakub USŁUGI PROJEKTOWE

Wajdzik Jakub USŁUGI PROJEKTOWE najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Architekt Wadowice
w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy Wajdzik Jakub USŁUGI PROJEKTOWE

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Wajdzik Jakub USŁUGI PROJEKTOWE

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Wajdzik Jakub USŁUGI PROJEKTOWE - oferty archiwalne

  • Asystent architekta/ kreślarza

    • Wadowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      sporządzanie projektów budowlanych, inwentaryzacji oraz prowadzenie procedur administracyjnych. CV przesłać na adres e-mail: biuro.jwprojekt@wp.pl

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Inne wymagania: wymagana znajomość programu AutoCad/ GstarCad, umiejętność pracy w zespole, kreatywność, sumienność, zaangażowanie, umiejętność pracy pod presją czasu, minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie przy koordynacji projektów wielobranżowych)

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Wadowicach