Czy to Twoja firma?

Reflex Polska sp. z o.o. sp. k. praca

Wąbrzeźno

Jako Reflex Polska, jesteśmy dumni, że możemy przedstawić naszą historię, która jest świadectwem naszej pasji do innowacji i doskonałości w branży instalacyjno-grzewczej oraz motoryzacyjnej. Od momentu wkroczenia na polski rynek w 1989 roku, nieustannie rozwijamy nasze zakłady produkcyjne w Wąbrzeźnie i Legnicy, które obecnie zatrudniają 1200 wykwalifikowanych pracowników. Nasza obecność w Polsce to nie tylko liczby, ale przede wszystkim ludzie i technologie, które tworzą fundament naszej działalności.

Jesteśmy liderem w Europie w produkcji ciśnieniowych naczyń przeponowych, a nasze produkty, takie jak układy stabilizacji ciśnienia, odgazowujące czy podgrzewacze wody, są synonimem jakości i niezawodności. Nasze zobowiązanie do doskonałości potwierdzają certyfikaty ISO-9001:2000 oraz TÜV NORD, a także atesty higieniczne PZH i aprobaty techniczne COBRTI INSTAL.

W Reflex Polska wierzymy, że innowacyjność to klucz do sukcesu. Dlatego inwestujemy w najnowocześniejsze technologie i surowce najwyższej klasy, aby nasze produkty nie tylko spełniały, ale przekraczały oczekiwania naszych klientów. Nasze naczynia przeponowe są oznaczone znakiem CE i dostępne z dwuletnią lub pięcioletnią gwarancją, co jest dowodem naszej wiary w jakość i trwałość naszych rozwiązań.

Rozumiemy, że nasze produkty są częścią większych systemów i procesów, dlatego oferujemy kompleksowe usługi doradztwa technicznego, szkolenia oraz serwis, które pomagają naszym klientom w pełni wykorzystać potencjał naszych urządzeń. Jesteśmy także obecni na rynkach międzynarodowych, eksportując nasze towary do wielu krajów, głównie państw Unii Europejskiej, co świadczy o globalnym zaufaniu do marki Reflex.

Jako część holdingu WINKELMANN GROUP, który generuje obrót w wysokości ponad 500 mln €, mamy solidne podstawy finansowe, które umożliwiają nam inwestycje w przyszłość i dalszy rozwój. Chociaż nie możemy w tym momencie podzielić się naszymi wartościami i misją, możemy zapewnić, że wszystko, co robimy, jest zgodne z naszym zaangażowaniem w jakość, innowacyjność i satysfakcję klienta.

W Reflex Polska jesteśmy gotowi na przyszłość, a nasza historia i produkty są tego najlepszym dowodem. Zapraszamy do poznania nas bliżej i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy zaufali naszemu doświadczeniu i ekspertyzie.

Reflex Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy inżynieria / technologia / technika księgowość / ekonomia administracja biurowa / praca biurowa logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Reflex Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Reflex Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Mechanik samochodowy

    Auto Serwis Damian Leśniewski
    • Bydgoszcz
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    • 5 500-7 500 zł / mies.
    Polecana
    Dodana
  • Mechanik przemysłowy/ Ślusarz maszynowy!

    Rübsam Fachkräfte GmbH & Co.KG Wizytówka
    • Niemcy
    Dodana
  • Mechanik

    Emtor Sp. z o. o.
    • Gniewkowo
    • запрошуємо працівників з України
    Dodana

Mapa Reflex Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.

Siedziba główna

Reflex Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Reflex Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Toruń
  3. Wabrzezno
  4. Bydgoszcz
  5. Katowice
  6. Poznań
  7. Bielsko-Biała
  8. Chełmno
  9. Legnica

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Reflex Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. - oferty archiwalne

  • Mechanik-monter maszyn i urządzeń

    • Wąbrzeźno
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      zgodnie ze stanowiskiem

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: doświadczenie w zawodzie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 23 PLN
      • Opis wynagrodzenia: +20% premii
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
  • Spawacz

    • Wąbrzeźno

      Wymagania

      • Uprawnienia: spawacz MIG, MAG

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 20 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 20%premii
      • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. godz

Pracodawcy w Wąbrzeźnie