PRZEDSZKOLE NR 1 USTRZYKI DOLNE

data wpisu do regonu 09.12.2010 data wpisu do rejestru ewidencji 16.10.2012
PRZEDSZKOLE NR 1 USTRZYKI DOLNE najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy PRZEDSZKOLE NR 1 USTRZYKI DOLNE

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSZKOLE NR 1 USTRZYKI DOLNE

PRZEDSZKOLE NR 1 USTRZYKI DOLNE poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca PRZEDSZKOLE NR 1 USTRZYKI DOLNE - oferty archiwalne

  • Pedagog specjalny

    • Ustrzyki Dolne
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      współpraca z rodzicami i dziećmi

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: Pedagogika specjalna

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 100 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Ustrzykach Dolnych