Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - Senior Rehamed Sp. z o.o.

Oferty pracy Senior Rehamed Sp. z o.o.

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy.

Archiwalne ogłoszenia

OPIEKUN MEDYCZNY
Pielęgniarka   |  umowa o pracę
Ustroń
Szczegóły
Zakres obowiązków
Rozpoznawanie problemów zdrowotnych u osoby chorej i niesamodzielnej, w podeszłym wieku ; współpraca z pielęgniarką w zakresie planowania i realizowania planu opieki ;
Pomoc pielęgniarce podczas wykonywania zabiegów pielęgniarskich ; wykonywanie poleceń pielęgniarki i lekarza ; wykonywanie zabiegów higieniczny ;
Dokumentowanie zabiegów higienicznych ; dezynfekowanie i konserwowanie narzedzi stosowanych podczas wykonywania zabiegów pielęgniarskich ;
Wymagania
  • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
  • Uprawnienia: opiekun medyczny, aktualna książeczka zdrowia sanitarno-epidemiologiczna
SALOWA/OPIEKUNKA
Salowa   |  umowa o pracę
Ustroń
Szczegóły
Pełnienie funkcji pomocniczych przy obsłudze pacjentów i opieka nad nimi; sprzątanie sal , w których przebywają Pacjenci, pomoc w czynnościach higienicznych, pomoc przy jedzeniu;
Wymagania
  • Wykształcenie: podstawowe, brak
Senior Rehamed Sp. z o.o.
43-450 Ustroń
Stroma 18

Pracodawcy z miasta Ustroń