Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - Mucold Musioł Feliks

Oferty pracy Mucold Musioł Feliks

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

PRACOWNIK TECHNICZNY
Zawód: magazynier   |  Rodzaj: umowa na okres próbny
Ustroń
Szczegóły
Zakres obowiązków
- praca w Ustroniu, w godzinach 8-16 od poniedziałku do piątku
- hurtownia urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych i wentylacyjnych
- obsługa magazynu
- naprawa i serwis urządzeń
Istnieje możliwość przyuczenia do zawodu.

CV prosimy przesyłać na adres email: info@mucold.pl
Wymagania
Wykształcenia:
średnie zawodowe, brak
Uprawnienia:
prawo jazdy kategoria - B
cierpliwość , opanowanie, sumienność
Inne wymagania:
[Umiejętność 2] : Mile widziana umiejętność obsługi wizka widłowego.
[Umiejętność 1] : Praktyczne zdolności techniczne; Sprawność fizyczna.
[Inne] : Istnieje możliwość przyuczenia do zawodu.
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
Mucold Musioł Feliks
43-450 Ustroń
Wodna 13

Pracodawcy z miasta Ustroń