Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - Towarzystwo Opieki nad Niepełnosprawnymi

Działalność pozostałych organizacji członkowskich, gdzie indziej nie sklasyfikowanych.

Oferty pracy Towarzystwo Opieki nad Niepełnosprawnymi

PEDAGOG TERAPEUTA ZAJĘCIOWY

Zawód: pedagog Rodzaj: umowa na okres próbny
Towarzystwo Opieki nad Niepełnosprawnymi
praca z młodzieżą i osobami dorosłymi z niepełnosprawnością intelektualną oraz z autyzmem, prowadzenie zajęć terapii grupowej i indywidualnej dla wymionionych ...
od 3400 zł
UoP brutto/mies.
Ustroń
18-11-2020
od 3400 zł

Archiwalne ogłoszenia

PSYCHOLOG
Zawód: psycholog   |  Rodzaj: inna
Ustroń
Szczegóły
Zakres obowiązków
praca z młodzieżą i osobami dorosłymi z niepełnosprawnością intelektualną oraz z osobami ze spektrum autyzmu
Wymagania
Wykształcenia:
wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: fizjoterapia
Inne wymagania:
wykształcenie wyższe psychologiczne,
minimum 6 miesięcy doświadczenia zawodowego w pracy z osobami niepełnosprawnymi
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
43-450 Ustroń
Szeroka 7

Pracodawcy z miasta Ustroń