Czy to Twoja firma?

ANDUR F.P.U.H. sp. z o.o. praca

Ustroń
Jako Andur F.P.U.H., z dumą działamy na rynku budowlanym od 2005 roku, dostarczając naszym klientom w Ustroniu i poza jego granicami najwyższej jakości konstrukcje stalowe, suwnice oraz kontenery morskie. Nasze produkty i usługi, od spawania po montaż, są synonimem europejskiej jakości, co potwierdzają certyfikaty ISO i deklaracja zgodności CE. Współpracując z renomowanym fińskim producentem, rozszerzyliśmy naszą ofertę, by sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających projektów. Nasz park maszynowy i wykwalifikowana kadra to fundament naszej przewagi konkurencyjnej, umożliwiając realizację skomplikowanych zleceń. Z zaangażowaniem podchodzimy do każdego projektu, oferując kompleksowe usługi od projektowania po serwis, mając na uwadze zadowolenie naszych klientów w Polsce, Czechach, Słowacji i całej Europie Środkowej.
ANDUR F.P.U.H. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł zarządzanie / dyrekcja inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy ANDUR F.P.U.H. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ANDUR F.P.U.H. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ANDUR F.P.U.H. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

Zakład Produkcyjny

ANDUR F.P.U.H. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
ANDUR F.P.U.H. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Ruda Śląska
  2. Katowice
  3. Sosnowiec
  4. Warszawa
  5. Wrocław
  6. Zbrosławice

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca ANDUR F.P.U.H. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Ślusarz konstrukcyjny

    • Ustroń
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wykształcenie: zawodowe kierunkowe; min. rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku; mile widziane uprawnienia i/lub doświadczenie jako ślusarz konstrukcyjny; umiejętność samodzielnego przygotowywania i montażu konstrukcji stalowych i elementów do spawania; umiejętność czytania i posługiwania się rysunkami technicznymi; umiejętność posługiwania się elektronarzędziami i narzędziami mechanicznymi; dwie zmiany; miejsce pracy: Zabrze

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 35 - 50 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto/h
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Pracodawcy w Ustroniu