Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - Bank Spółdzielczy w Ustroniu

Bank Spółdzielczy w Ustroniu działa na terenie całego województwa śląskiego. Główny budynek umiejscowiony jest w Ustroniu, posiadamy oddziały w Wiśle i Istebnej oraz punkty obsługi klienta w Jaworzynce i Koniakowie.Bank Spółdzielczy w Ustroniu powstał 13 lutego 1926 roku w celu dostarczenia swoim członkom kredytu oraz umożliwienia im oszczędzania. Czynności te zmierzały do propagowania gospodarności, a także przyczyniania się do przedsiębiorczego działania. W 1946 roku Bank Spółdzielczy w Ustroniu zmienił nazwę na Kasę Spółdzielczą w Ustroniu z nieograniczoną odpowiedzialnością. Postanowieniem Sądu Powiatowego w Cieszynie 11 listopada 1979 r. po raz kolejny zmieniono nazwę spółdzielni na Bank Spółdzielczy w Ustroniu i pod ta nazwą Bank funkcjonuje do dnia dzisiejszego. W dniu 7 maja 1999 r. Bank otworzył nowy Oddział w Wiśle, rozszerzając tym znacznie swój teren działania. Następnie w dniu 1 grudnia 2001 r. przyłączyliśmy do naszych struktur Bank Spółdzielczy w Istebnej, który stał się Oddziałem Banku wraz z Punktami Obsługi Klienta w Koniakowie i Jaworzynce. Aktualnie Bank prowadzi działalność w ramach struktury organizacyjnej, w skład której wchodzą: Centrala Banku, Oddziały i Punkty Obsługi Klienta.

Oferty pracy Bank Spółdzielczy w Ustroniu

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

KSIĘGOWY
Zawód: księgowy   |  Rodzaj: umowa na okres próbny
Istebna
Szczegóły
Zakres obowiązków
sporządzanie zbioru dokumentacji dziennej zgodnie z obowiązującą w Banku procedurą oraz terminowe i rzetelne archiwizowanie dokumentów memoriałowych i kasowych, pomoc w bieżącej analizie i uzgadnianiu lkont, kompletowanie i segregowanie dokumentów przekazanych do księgowości
Wymagania
Wykształcenia:
średnie ogólnokształcące
Uprawnienia:
obsługa komputera
Inne wymagania:
Mile widziane wykształcenie wyższe kierunkowe, umiejętność szybkiego uczenia się i pracy w zespole, samodzielność, komunikatywność, zaangażowanie, odpowiedzialność.
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
DYSPONETO-KASJER
Zawód: kasjer   |  Rodzaj: umowa na okres próbny
Istebna
Szczegóły
Zakres obowiązków
obsługa kasjerska, otwieranie i obsługa rachunków i lokat termonowych, rejestrowanie wpłat i wypłat,przyjmowanie wniosków o wydanie kart płatniczych oraz zleceń transakcji w złotych, związanych z rozliczeniami wewnętrznymi i miedzybankowymi
Wymagania
Wykształcenia:
średnie ogólnokształcące
Uprawnienia:
obsługa komputera
Inne wymagania:
Mile widziane wykształcenie wyższe, doświadczenie w obsłudze kasjerskiej i obsłudze klienta, umiejętność pracy w zespole, samodzielność, komunikatywność, zaangażowanie, odpowiedzialność.
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
Bank Spółdzielczy w Ustroniu
43-450 Ustroń
Daszyńskiego 10a

Pracodawcy z miasta Ustroń