Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA lek. dent. Marta Klimsiak

Oferty pracy INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA lek. dent. Marta Klimsiak

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA
Zawód: stomatolog   |  Rodzaj: inna
Ustka
Szczegóły
Zakres obowiązków
Praca w NZOZ Dental House. Asystowanie przy zabiegach - utrzymanie i przygotowanie gabinetu. Umowa zlecenie 3 m-ce, następnie um. na czas określony. Godz. pracy 8-16, 12-20.
Wymagania
Wykształcenia:
średnie ogólnokształcące, brak
Inne wymagania:
wykształcenie min. średnie; umiejętności: asystowanie lekarzowi przy zabiegach, sterylizacja narzędzi; uprawnienia asystentki stomatologicznej; min. 6 m-cy doświadczenia zawodowego; znajomość j. angielskiego
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA lek. dent. Marta Klimsiak
76-270 Ustka
Marynarki Polskiej 56A

Pracodawcy z miasta Ustka

Popularni pracodawcy z województwa: Pomorskie

Sylva
Lobo HR
FBSerwis SA
We Drive
Simple Media
The Point
FNX Group s.c.
Income Invest
PCC
PCC