Czy to Twoja firma?

JADWIGA KRAWCZYK CENTRUM EDUKACJI MALUCHA I RODZICA NA WYDMIE praca

Ustka
JADWIGA KRAWCZYK CENTRUM EDUKACJI MALUCHA I RODZICA NA WYDMIE najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy JADWIGA KRAWCZYK CENTRUM EDUKACJI MALUCHA I RODZICA NA WYDMIE

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca JADWIGA KRAWCZYK CENTRUM EDUKACJI MALUCHA I RODZICA NA WYDMIE

JADWIGA KRAWCZYK CENTRUM EDUKACJI MALUCHA I RODZICA NA WYDMIE poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca JADWIGA KRAWCZYK CENTRUM EDUKACJI MALUCHA I RODZICA NA WYDMIE - oferty archiwalne

  • Nauczyciel przedszkola

    JADWIGA KRAWCZYK CENTRUM EDUKACJI MALUCHA I RODZICA NA WYDMIE
    • Ustka
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      praca wychowawczo - opiekuńczo - dydaktyczna w grupie przedszkolnej

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Nauczyciel logopeda

    • Ustka
    • część etatu

      przeprowadzanie diagnozy oraz terapii logopedycznej w przedszkolu

      Wymagania

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 000 PLN

Pracodawcy w Ustce