Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - 6 Wojskowy Oddział Gospodarczy

obrona narodowa

Oferty pracy 6 Wojskowy Oddział Gospodarczy

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

TECHNIK
Zawód: technik   |  Rodzaj: umowa na okres próbny
Czarne
Szczegóły
Zakres obowiązków
Praca biurowa, nadzór, kontrola prac wykonanych przez konserwatorów,przygotowanie dokumentów na wykonane roboty budowlane, kosztorysowanie, gospodarka odpadami, nadzór nad pracą hydroforni, sieci c.o. ,instalacji wod-kan.
Wymagania
Zawody:
Technik urządzeń sanitarnych* (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenia:
średnie zawodowe, techniczne, kierunek: budowlany
Uprawnienia:
obsługa programów komputerowych EXCEL
Inne wymagania:
Oferta dla osób posiadajacych wykształcenie średnie lub wyższe techniczne zawód technik /inżynier budownictwa o specjalności instalacje sanitarne. Doświadczenie zawodowe 2-3 lat, znajomość programu WORD,EXEL.
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
6 Wojskowy Oddział Gospodarczy
76-271 Ustka
Lędowo-Osiedle 1N

Pracodawcy z miasta Ustka

Popularni pracodawcy z województwa: Pomorskie

Sylva
Lobo HR
FBSerwis SA
We Drive
Simple Media
The Point
FNX Group s.c.
Income Invest
PCC
PCC