Czy to Twoja firma?

AJ SERWIS SP. Z O.O., SPÓŁKA KOMANDYTOWA praca

Uniejów
AJ SERWIS SP. Z O.O., SPÓŁKA KOMANDYTOWA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Monter Uniejów
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż

Oferty pracy AJ SERWIS SP. Z O.O., SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca AJ SERWIS SP. Z O.O., SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca AJ SERWIS SP. Z O.O., SPÓŁKA KOMANDYTOWA - oferty archiwalne

  • Monter pojazdów i urządzeń transportowych

    AJ SERWIS SP. Z O.O., SPÓŁKA KOMANDYTOWA
    • Natolin
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Montaż elementów w pojazdach mechanicznych. Współpraca z pracownikami pochodzenia ukraińskiego i/lub mołdawskiego.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Punktualność. Sumienność. Uczciwość. Dokładność.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: System wynagradzania czasowy ze stawką miesięczną.

Pracodawcy w Uniejowie