Czy to Twoja firma?

Zakład Drzewny JAWOR Stanisław Nagier praca

Ulanów

Od ponad dwudziestu lat jesteśmy dumni, że możemy być częścią Twojego codziennego życia. Jako "Zakład Drzewny Jawor" z Ulanowa, nasza pasja do drewna przekłada się na szeroką gamę produktów, które nie tylko zdobią Twoje wnętrza, ale i wzbogacają przestrzeń ogrodową. Specjalizujemy się w produkcji galanterii drewnianej, która swoim urokiem i funkcjonalnością zdobywa uznanie klientów, a nasz brykiet drzewny-kostka RUF to ekologiczne ciepło Twojego domu.

Z dumą patrzymy na to, jak nasze produkty przekraczają granice kraju, docierając do odbiorców w całej Unii Europejskiej. To dla nas znak, że jakość i dbałość o szczegóły są cenione nie tylko na rynku krajowym. Każdego dnia staramy się sprostać oczekiwaniom naszych klientów, dostarczając im wyroby, które są nie tylko piękne, ale i trwałe.

W naszej pracy kierujemy się doświadczeniem, które przez lata pozwoliło nam wypracować pozycję solidnego i godnego zaufania partnera. Choć nie zdradzamy wszystkich naszych sekretów, możesz być pewien, że każdy produkt opuszczający nasz zakład jest wynikiem ciężkiej pracy, zaangażowania i tradycji, które pielęgnujemy od początku naszej działalności.

Zapraszamy do świata "Jawor", gdzie drewno staje się sztuką, a zadowolenie klientów jest naszym największym sukcesem.

Zakład Drzewny JAWOR Stanisław Nagier najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Ekonomista Ulanów
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy Zakład Drzewny JAWOR Stanisław Nagier

Praca alert - powiadomienia

Praca Zakład Drzewny JAWOR Stanisław Nagier

  • Pracownik obróbki drewna

    Zakład Drzewny JAWOR Stanisław Nagier
    • Ulanów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Zakład Drzewny JAWOR Stanisław Nagier

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Zabrze
  2. Gdańsk
  3. Kraków
  4. Nowa Sarzyna

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Zakład Drzewny JAWOR Stanisław Nagier - oferty archiwalne

  • Samodzielny księgowy

    • Ulanów
    • Zakres obowiązków

      Sporządzanie sprawozdań finansowych, dekretowanie i księgowanie dokumentów, księgowanie i wyliczanie rezerw, prowadzenie ewidencji księgowych, przygotowywanie deklaracji podatkowych, współpraca z instytucjami: US, ZUS, GUS, NBP. Przygotowywanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów, potwierdzanie i uzgadnianie sald.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Inne wymagania: Wymagane kilkuletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku księgowego oraz znajomość ustawy o rachunkowości, międzynarodowych standardów sprawozdawczości finansowej oraz prawa podatkowego.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 do 6 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie + premia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Sprzątaczka

    • Ulanów

      Utrzymanie czystości i porządku w powierzonych pomieszczeniach oraz w bezpośrednim otoczeniu budynku.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN

Pracodawcy w Ulanowie