Czy to Twoja firma?

PUBLICZNE PRZEDSZKOLE IM.JANA BRZECHWY - UJAZD praca

Ujazd
PUBLICZNE PRZEDSZKOLE IM.JANA BRZECHWY - UJAZD najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Nauczyciel Ujazd
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy PUBLICZNE PRZEDSZKOLE IM.JANA BRZECHWY - UJAZD

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PUBLICZNE PRZEDSZKOLE IM.JANA BRZECHWY - UJAZD

Praca PUBLICZNE PRZEDSZKOLE IM.JANA BRZECHWY - UJAZD - oferty archiwalne

  • Nauczyciel przedszkola

    PUBLICZNE PRZEDSZKOLE IM.JANA BRZECHWY - UJAZD
    • Ujazd
    • umowa na zastępstwo
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Uprawnienia: zaangażowanie, współpraca z ludźmi
      • Inne wymagania: Wykształcenie kierunkowe.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 2 800 - 4 046 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Ujeździe