Tyczyńska Fabryka Urządzeń Wentylacyjnych Tywent Sp. z o.o.

Tyczyńska Fabryka Urządzeń Wentylacyjnych Tywent Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja praca fizyczna inżynieria / technologia / technika motoryzacja magazyn

Oferty pracy Tyczyńska Fabryka Urządzeń Wentylacyjnych Tywent Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Tyczyńska Fabryka Urządzeń Wentylacyjnych Tywent Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Tyczyńska Fabryka Urządzeń Wentylacyjnych Tywent Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Dane firmowe i kontaktowe - Tyczyńska Fabryka Urządzeń Wentylacyjnych Tywent Sp. z o.o.

Pełna nazwa
TYCZYŃSKA FABRYKA URZĄDZEŃ WENTYLACYJNYCH "TYWENT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adres rejestrowy
Orkana 1 36-020 Tyczyn
NIP
8133170567
REGON
690725734
KRS
0000115315
Forma prawna
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
28.05.2002
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Przetwórstwo przemysłowe

  • 25.11.Z Produkcja konstrukcji metalowych i ich części
  • 25.62.Z Obróbka mechaniczna elementów metalowych
  • 28.25.Z Produkcja przemysłowych urządzeń chłodniczych i wentylacyjnych
  • 33.12.Z Naprawa i konserwacja maszyn
  • 33.20.Z Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

  • 46.43.Z Sprzedaż hurtowa elektrycznych artykułów użytku domowego

Transport i gospodarka magazynowa

  • 49.41.Z Transport drogowy towarów

Działalność związana z obsługą rynku nieruchomości

  • 68.10.Z Kupno i sprzedaż nieruchomości na własny rachunek
  • 68.20.Z Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Praca Tyczyńska Fabryka Urządzeń Wentylacyjnych Tywent Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Pracownik budowlany

    • Tyczyn
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Prace remontowo budowlane, prace porządkowe

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Uprawnienia: PRAWO JAZDY KAT. B
      • Inne wymagania: uprawnienia: mile widziane podstawy spawania, wymagane doświadczenie i samodzielność pracy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + premia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik działu konstrukcyjnego

    • Tyczyn

      przygotowywanie dokumentacji technicznej

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne
      • Inne wymagania: znajomość rysunku technicznego, znajomość oprogramowania AUTOCAD i SOLID WORKS 3D, doświadczenie zawodowe mile widziane

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 800 PLN
  • Spawacz, ślusarz

    • Tyczyn
    • 2 800-3 200 zł / mies.

      Spawanie elementów, prace ślusarskie

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: uprawnienia spawalnicze MIG-MAG, doświadczenie mile widziane

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 2 800 - 3 200 PLN

Pracodawcy w Tyczynie