Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej Sp. z.o.o.

Czy to Twoja firma?

Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej Sp. z.o.o. praca

Tychy

Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej w Tychach należy do liderów transportu publicznego w Polsce, od lat dbamy o najwyższą jakość naszej pracy w trosce o środowisko i jakość życia w regionie. Codziennie ponad 350 naszych pracowników dba o to, aby 50 tysięcy pasażerów bezpiecznie dotarło do celu. Nie boimy się wytyczać ambitnych celów i testować innowacyjne rozwiązania. Poszukujemy najlepszych wzorców w Europie i sami dzielimy się doświadczeniami. Dzisiaj Twoje pomysły i zaangażowanie pozwolą pokonać kolejny etap w rozwoju naszej firmy. Wzmocnij nasz zespół w drodze do sukcesu.

Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej Sp. z.o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika księgowość / ekonomia hr / kadry praca fizyczna

Oferty pracy Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej Sp. z.o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej Sp. z.o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Elastyczny czas pracy
  • Prywatna opieka lekarska
  • Spotkania integracyjne

Podane powyżej benefity nie są oficjalnym elementem oferty pracy. Zostały wyselekcjonowane na podstawie historycznych ogłoszeń za pomocą algorytmów sztucznej inteligencji.

Mapa Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej Sp. z.o.o.

Siedziba główna

Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej Sp. z.o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej Sp. z.o.o. - oferty archiwalne

  • Kierowca autobusu

    • Tychy
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Skieruj swoją karierę na właściwą linię: Praca na stanowisku Kierowca Autobusu

      Zakres obowiązków

      • odpowiedzialność za pasażerów i powierzone mienie
      • punktualność i zorientowanie na pasażera
      • umiejętność podejmowania decyzji w warunkach stresu

      Wymagania

      • aktualne prawo jazdy kat. D i świadectwo kwalifikacji lub prawo jazdy kat. B i gotowość do zdobycia uprawnień (finansujemy kurs na prawo jazdy kat. D)
      • mile widziane doświadczenie na stanowisku kierowcy
      • wysoka kultura osobista

      Oferujemy

      • stabilne warunki zatrudnienia u lidera komunikacji miejskiej na Śląsku
      • konkurencyjne wynagrodzenie
      • bogaty pakiet socjalny
      • premie okolicznościowe
      • dopłata do wypoczynku pracowników i ich rodzin
      • preferencyjne warunki korzystania z komunikacji miejskiej dla pracowników i ich rodzin
      • firmowa kasa pożyczkowa
  • Pomocnik mechanika

    • Tychy
    • Skieruj swoją karierę na właściwą linię: Praca na stanowisku - Pomocnik mechanika

      • dokonywane czynności serwisowych i eksploatacyjnych autobusów (doświadczenie w naprawach pojazdów mile widziane)
      • udział w diagnostyce pojazdów
      • pomoc w naprawach specjalistycznych (w zależności od specjalizacji elektrycznych lub mechanicznych)
      • utrzymanie właściwego stanu technicznego stanowiska (urządzenia i narzędzia)

      Wymagania

      • wykształcenie zawodowe lub średnie
      • zainteresowanie tematyką motoryzacji i mechaniki pojazdowej
      • czynne prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • stabilne warunki zatrudnienia
      • możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia
      • premie okolicznościowe i jubileuszowe
      • inne korzyści dofinansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych

Pracodawcy w Tychach